KBSL · Playoff Yarı Final 3. Maç · 2018-2019 · 29 Nisan 2019 00:00
Galatasaray 3. çeyreği 22-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 23 | 16 | 22 | 13 | 74 |
| Fenerbahçe | 18 | 19 | 11 | 11 | 59 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 72.4 | Tempo | 73.3 sezon ort. 70.4 |
| Hücum | ||
99.8 sezon ort. 97.4 | 100 hücumda sayı | 81.5 sezon ort. 114.4 |
50.8% sezon ort. 47.3% | eFG% | 40.5% sezon ort. 55.1% |
13.0% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 14.8% |
9.7% sezon ort. 29.1% | Hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 34.0% |
23.0% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 21.5% |
24.6% sezon ort. 34.4% | Üçlük payı | 31.0% sezon ort. 33.0% |
| Savunma | ||
81.5 sezon ort. 92.0 | 100 savunmada yenen sayı | 99.8 sezon ort. 88.7 |
40.5% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 43.7% |
17.4% sezon ort. 19.0% | Zorlanan top kaybı | 13.0% sezon ort. 16.1% |
21.1% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 9.7% sezon ort. 22.3% |
32.8% sezon ort. 25.3% | Rakip serbest atış oranı | 23.0% sezon ort. 20.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 36 dk+15.3 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 34 dk+3.7 PIR
- Eda Şahin Galatasaray · 9 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 31 dk−19.2 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 30 dk−9.0 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 31 dk−7.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 25 dk−6.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Victoria Macaulay 25 blok barajını geçti
- Kelsey Christine Plum 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 74.2 | 73.3 | 99.8 | 50.8% | 13.0% | 9.7% | 23.0% | 81.5 | 40.5% | 17.4% | 78.9% | 32.8% | +18.2 |
| Fenerbahçe | 72.4 | 73.3 | 81.5 | 40.5% | 17.4% | 21.1% | 32.8% | 99.8 | 50.8% | 13.0% | 90.3% | 23.0% | -18.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 28/61 (%45.9) | Saha İçi Şut | 22/58 (%37.9) |
| 22/46 (%47.8) | 2 Sayı | 19/40 (%47.5) |
| 6/15 (%40.0) | 3 Sayı | 3/18 (%16.7) |
| 12/14 (%85.7) | Serbest Atış | 12/19 (%63.2) |
| 33 | Ribaund | 36 |
| 3 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 14 | Asist | 10 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 5 |
| 10 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 19 |
| 85 | Verimlilik (PIR) | 57 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Galatasaray 2, Fenerbahçe 11 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-5
- 27.10.2018Fenerbahçe 77-60 Galatasaray
- 26.01.2019Galatasaray 60-68 Fenerbahçe
- 23.04.2019Fenerbahçe 72-51 Galatasaray
- 25.04.2019Fenerbahçe 48-59 Galatasaray
- 28.04.2019Galatasaray 74-59 Fenerbahçe
- 30.04.2019Galatasaray 49-57 Fenerbahçe
- 03.05.2019Fenerbahçe 54-51 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

