WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 2. Maç · 2018-2019 · 26 Nisan 2019 00:00

Galatasaray ilk çeyreği 19-6 kazanarak maçı erken kopardı. Fenerbahçe ikinci yarıda 27-20 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe615141348
Galatasaray1920101059
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriGalatasaray
Tempo
67.5
sezon ort. 70.5
Tempo
67.5
sezon ort. 72.6
Hücum
70.1
sezon ort. 114.7
100 hücumda sayı
88.6
sezon ort. 97.8
35.5%
sezon ort. 55.2%
eFG%
46.2%
sezon ort. 47.4%
20.4%
sezon ort. 14.7%
Top kaybı oranı
20.4%
sezon ort. 15.3%
25.0%
sezon ort. 33.9%
Hücum ribaundu %
19.4%
sezon ort. 28.9%
30.9%
sezon ort. 21.6%
Serbest atış oranı
28.8%
sezon ort. 18.9%
40.0%
sezon ort. 32.7%
Üçlük payı
40.4%
sezon ort. 33.9%
Savunma
88.6
sezon ort. 89.1
100 savunmada yenen sayı
70.1
sezon ort. 92.4
46.2%
sezon ort. 43.8%
Rakip eFG%
35.5%
sezon ort. 46.7%
20.4%
sezon ort. 15.9%
Zorlanan top kaybı
20.4%
sezon ort. 18.9%
19.4%
sezon ort. 22.1%
Rakip hücum ribaundu %
25.0%
sezon ort. 26.5%
28.8%
sezon ort. 20.1%
Rakip serbest atış oranı
30.9%
sezon ort. 25.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.