KBSL · Playoff Yarı Final 4. Maç · 2018-2019 · 1 Mayıs 2019 00:00
Fenerbahçe maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 17 | 8 | 7 | 17 | 49 |
| Fenerbahçe | 18 | 11 | 12 | 16 | 57 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
63.0 sezon ort. 72.7 | Tempo | 63.0 sezon ort. 70.7 |
| Hücum | ||
77.3 sezon ort. 98.0 | 100 hücumda sayı | 91.0 sezon ort. 114.1 |
38.0% sezon ort. 47.7% | eFG% | 45.6% sezon ort. 55.0% |
19.3% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 14.8% |
27.3% sezon ort. 28.7% | Hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 33.9% |
18.5% sezon ort. 19.1% | Serbest atış oranı | 10.5% sezon ort. 22.1% |
33.3% sezon ort. 34.1% | Üçlük payı | 35.1% sezon ort. 32.9% |
| Savunma | ||
91.0 sezon ort. 91.7 | 100 savunmada yenen sayı | 77.3 sezon ort. 89.3 |
45.6% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 38.0% sezon ort. 44.0% |
15.6% sezon ort. 19.1% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 15.9% |
23.5% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 27.3% sezon ort. 21.9% |
10.5% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe · 31 dk+8.2 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 34 dk+4.2 PIR
- Moriah Elise Jefferson Galatasaray · 36 dk+2.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 38 dk−12.8 PIR
- Kelsey Christine Plum Fenerbahçe · 35 dk−11.7 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe · 29 dk−11.2 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe · 19 dk−11.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 63.4 | 63.0 | 77.3 | 38.0% | 19.3% | 27.3% | 18.5% | 91.0 | 45.6% | 15.6% | 76.5% | 10.5% | -13.7 |
| Fenerbahçe | 62.6 | 63.0 | 91.0 | 45.6% | 15.6% | 23.5% | 10.5% | 77.3 | 38.0% | 19.3% | 72.7% | 18.5% | +13.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 19/54 (%35.2) | Saha İçi Şut | 22/57 (%38.6) |
| 16/36 (%44.4) | 2 Sayı | 14/37 (%37.8) |
| 3/18 (%16.7) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 8/10 (%80.0) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 35 | Ribaund | 32 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 8 | Asist | 17 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 11 |
| 12 | Faul | 11 |
| 48 | Verimlilik (PIR) | 70 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 14 karşılaşmada Galatasaray 3, Fenerbahçe 11 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-5
- 27.10.2018Fenerbahçe 77-60 Galatasaray
- 26.01.2019Galatasaray 60-68 Fenerbahçe
- 23.04.2019Fenerbahçe 72-51 Galatasaray
- 25.04.2019Fenerbahçe 48-59 Galatasaray
- 28.04.2019Galatasaray 74-59 Fenerbahçe
- 30.04.2019Galatasaray 49-57 Fenerbahçe
- 03.05.2019Fenerbahçe 54-51 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

