KBSL · 21. Hafta · 2019-2020 · 14 Mart 2020 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray Fenerbahçe Öznur Kablo karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 18 | 24 | 22 | 16 | 80 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 18 | 21 | 19 | 19 | 77 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.3 sezon ort. 75.4 | Tempo | 76.3 sezon ort. 73.0 |
| Hücum | ||
104.8 sezon ort. 109.4 | 100 hücumda sayı | 101.1 sezon ort. 111.9 |
49.2% sezon ort. 53.5% | eFG% | 47.8% sezon ort. 52.0% |
15.1% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 15.7% sezon ort. 15.3% |
27.8% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 39.2% |
29.2% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 20.5% |
20.0% sezon ort. 33.6% | Üçlük payı | 42.0% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
101.1 sezon ort. 93.3 | 100 savunmada yenen sayı | 104.8 sezon ort. 81.7 |
47.8% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 41.0% |
15.7% sezon ort. 17.8% | Zorlanan top kaybı | 15.1% sezon ort. 19.1% |
31.7% sezon ort. 28.0% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 24.4% |
20.3% sezon ort. 21.1% | Rakip serbest atış oranı | 29.2% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 33 dk+6.6 PIR
- Bria Nicole Hartley Galatasaray · 33 dk+4.9 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 20 dk+4.1 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe Öznur Kablo · 8 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 40 dk−13.1 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 32 dk−10.4 PIR
- Tilbe Şenyürek Galatasaray · 34 dk−9.0 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk−8.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 76.4 | 76.3 | 104.8 | 49.2% | 15.1% | 27.8% | 29.2% | 101.1 | 47.8% | 15.7% | 68.3% | 20.3% | +3.7 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 76.2 | 76.3 | 101.1 | 47.8% | 15.7% | 31.7% | 20.3% | 104.8 | 49.2% | 15.1% | 72.2% | 29.2% | -3.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 28/65 (%43.1) | Saha İçi Şut | 28/69 (%40.6) |
| 20/52 (%38.5) | 2 Sayı | 18/40 (%45.0) |
| 8/13 (%61.5) | 3 Sayı | 10/29 (%34.5) |
| 16/19 (%84.2) | Serbest Atış | 11/14 (%78.6) |
| 38 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 12 | Asist | 20 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 14 |
| 18 | Faul | 18 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 85 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada Galatasaray 3, Fenerbahçe Öznur Kablo 14 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 07.12.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 69-66 Galatasaray
- 13.03.2020Galatasaray 80-77 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

