KBSL · 4. Hafta · 2020-2021 · 17 Ekim 2020 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 18-6 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 18 | 21 | 21 | 15 | 75 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 6 | 17 | 18 | 16 | 57 |
| Galatasaray | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.2 sezon ort. 74.4 | Tempo | 75.2 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
100.2 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 75.5 sezon ort. 101.5 |
47.1% sezon ort. 50.3% | eFG% | 34.9% sezon ort. 49.4% |
17.1% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 20.3% sezon ort. 15.8% |
33.3% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 25.0% |
16.2% sezon ort. 18.8% | Serbest atış oranı | 27.0% sezon ort. 27.3% |
29.4% sezon ort. 29.3% | Üçlük payı | 23.8% sezon ort. 35.0% |
| Savunma | ||
75.5 sezon ort. 87.8 | 100 savunmada yenen sayı | 100.2 sezon ort. 104.9 |
34.9% sezon ort. 45.9% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 52.0% |
20.3% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 16.4% |
31.7% sezon ort. 22.6% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 27.4% |
27.0% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 28.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anete Steinberga Galatasaray · 26 dk+15.7 PIR
- Emma Jean Cannon Birevim Elazığ İl Özel İdare · 24 dk+7.9 PIR
- Gizem Sezer Birevim Elazığ İl Özel İdare · 18 dk+4.6 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 24 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Isabella Augustine Alarie Galatasaray · 30 dk−16.2 PIR
- Nika Baric Birevim Elazığ İl Özel İdare · 31 dk−13.0 PIR
- Zofia Hruscakova Galatasaray · 20 dk−10.4 PIR
- Courtney Williams Galatasaray · 33 dk−7.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Sezer 25 top çalma barajını geçti
- Asena Yalçın 1.500 sayı barajını geçti
- Nihan Demirkol Tolğay 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 74.8 | 75.2 | 100.2 | 47.1% | 17.1% | 33.3% | 16.2% | 75.5 | 34.9% | 20.3% | 68.3% | 27.0% | +24.7 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 75.5 | 75.2 | 75.5 | 34.9% | 20.3% | 31.7% | 27.0% | 100.2 | 47.1% | 17.1% | 66.7% | 16.2% | -24.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 29/68 (%42.6) | Saha İçi Şut | 21/63 (%33.3) |
| 23/48 (%47.9) | 2 Sayı | 19/48 (%39.6) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 2/15 (%13.3) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 13/17 (%76.5) |
| 41 | Ribaund | 39 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 20 | Asist | 17 |
| 12 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 18 |
| 15 | Faul | 18 |
| 92 | Verimlilik (PIR) | 53 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Galatasaray 2, Birevim Elazığ İl Özel İdare 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.10.2020Galatasaray 75-57 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 11.01.2021Birevim Elazığ İl Özel İdare 79-87 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

