KBSL · 3. Hafta · 2020-2021 · 11 Ekim 2020 00:00
Galatasaray maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona Kayseri Basketbol | 20 | 15 | 23 | 16 | 74 |
| Galatasaray | 19 | 24 | 23 | 13 | 79 |
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 76.7 | Tempo | 72.2 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
104.2 sezon ort. 103.8 | 100 hücumda sayı | 107.7 sezon ort. 105.7 |
49.2% sezon ort. 49.6% | eFG% | 51.5% sezon ort. 50.1% |
12.7% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 13.9% sezon ort. 14.6% |
21.1% sezon ort. 30.2% | Hücum ribaundu % | 35.1% sezon ort. 31.7% |
25.8% sezon ort. 28.1% | Serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 18.5% |
43.5% sezon ort. 29.4% | Üçlük payı | 24.2% sezon ort. 29.5% |
| Savunma | ||
107.7 sezon ort. 100.7 | 100 savunmada yenen sayı | 104.2 sezon ort. 87.0 |
51.5% sezon ort. 48.7% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 45.5% |
13.9% sezon ort. 16.5% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 20.1% |
35.1% sezon ort. 31.8% | Rakip hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 22.9% |
28.8% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Isabella Augustine Alarie Galatasaray · 35 dk+17.2 PIR
- Esra Ural Bellona Kayseri Basketbol · 24 dk+8.5 PIR
- Melis Gülcan Bellona Kayseri Basketbol · 39 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tyasha Pearl Desiree Harris Bellona Kayseri Basketbol · 40 dk−7.7 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 19 dk−7.1 PIR
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan Bellona Kayseri Basketbol · 37 dk−5.9 PIR
- Courtney Williams Galatasaray · 31 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona Kayseri Basketbol | 71.0 | 72.2 | 104.2 | 49.2% | 12.7% | 21.1% | 25.8% | 107.7 | 51.5% | 13.9% | 64.9% | 28.8% | -3.5 |
| Galatasaray | 73.4 | 72.2 | 107.7 | 51.5% | 13.9% | 35.1% | 28.8% | 104.2 | 49.2% | 12.7% | 78.9% | 25.8% | +3.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 26/62 (%41.9) | Saha İçi Şut | 31/66 (%47.0) |
| 17/35 (%48.6) | 2 Sayı | 25/50 (%50.0) |
| 9/27 (%33.3) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 11/19 (%57.9) |
| 32 | Ribaund | 43 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 14 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 20 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 95 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 12 karşılaşmada Bellona Kayseri Basketbol 6, Galatasaray 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.10.2020Bellona Kayseri Basketbol 74-79 Galatasaray
- 08.01.2021Galatasaray 100-92 Bellona Kayseri Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

