WbInsight

KBSL · 4. Hafta · 2020-2021 · 17 Ekim 2020 00:00

Nesibe Aydın 3. çeyreği 18-5 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Nesibe Aydın2610182175
OGM Ormanspor231052058
Dört Faktör
Nesibe AydınKategoriOGM Ormanspor
Tempo
73.5
sezon ort. 74.9
Tempo
73.5
sezon ort. 77.3
Hücum
103.3
sezon ort. 101.1
100 hücumda sayı
78.0
sezon ort. 109.3
49.2%
sezon ort. 49.1%
eFG%
45.4%
sezon ort. 53.2%
6.4%
sezon ort. 15.2%
Top kaybı oranı
25.5%
sezon ort. 14.9%
13.9%
sezon ort. 27.9%
Hücum ribaundu %
11.4%
sezon ort. 29.6%
22.7%
sezon ort. 19.1%
Serbest atış oranı
18.5%
sezon ort. 20.7%
19.7%
sezon ort. 34.1%
Üçlük payı
37.0%
sezon ort. 37.4%
Savunma
78.0
sezon ort. 90.7
100 savunmada yenen sayı
103.3
sezon ort. 95.2
45.4%
sezon ort. 45.7%
Rakip eFG%
49.2%
sezon ort. 46.8%
25.5%
sezon ort. 19.8%
Zorlanan top kaybı
6.4%
sezon ort. 16.7%
11.4%
sezon ort. 28.3%
Rakip hücum ribaundu %
13.9%
sezon ort. 25.9%
18.5%
sezon ort. 23.7%
Rakip serbest atış oranı
22.7%
sezon ort. 21.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.