KBSL · 3. Hafta · 2020-2021 · 11 Ekim 2020 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 24-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 24 | 26 | 20 | 16 | 86 |
| Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol | 14 | 17 | 12 | 23 | 66 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.8 sezon ort. 77.0 | Tempo | 79.8 sezon ort. 76.8 |
| Hücum | ||
108.2 sezon ort. 108.2 | 100 hücumda sayı | 82.4 sezon ort. 82.9 |
52.9% sezon ort. 53.0% | eFG% | 39.2% sezon ort. 41.4% |
16.4% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 18.4% |
33.3% sezon ort. 28.8% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 24.4% |
24.6% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 35.4% sezon ort. 23.1% |
34.8% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 27.7% sezon ort. 36.0% |
| Savunma | ||
82.4 sezon ort. 96.0 | 100 savunmada yenen sayı | 108.2 sezon ort. 112.2 |
39.2% sezon ort. 47.2% | Rakip eFG% | 52.9% sezon ort. 52.7% |
18.5% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 16.4% sezon ort. 14.0% |
26.7% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 35.7% |
35.4% sezon ort. 20.9% | Rakip serbest atış oranı | 24.6% sezon ort. 19.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 21 dk+13.5 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 29 dk+10.8 PIR
- Shaqwedia Montrelle Wallace Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 30 dk+7.8 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 17 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Öykü Taşkın Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 14 dk−8.5 PIR
- Nathalie Esie Marie Fontaine Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 35 dk−6.5 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 17 dk−5.5 PIR
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 25 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alperi Onar 100. maçına çıktı
- Meltem Avcı Yılmaz 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 79.5 | 79.8 | 108.2 | 52.9% | 16.4% | 33.3% | 24.6% | 82.4 | 39.2% | 18.5% | 73.3% | 35.4% | +25.8 |
| Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol | 80.1 | 79.8 | 82.4 | 39.2% | 18.5% | 26.7% | 35.4% | 108.2 | 52.9% | 16.4% | 66.7% | 24.6% | -25.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol |
|---|---|---|
| 33/69 (%47.8) | Saha İçi Şut | 23/65 (%35.4) |
| 26/45 (%57.8) | 2 Sayı | 18/47 (%38.3) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 13/17 (%76.5) | Serbest Atış | 15/23 (%65.2) |
| 45 | Ribaund | 36 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 28 | Asist | 12 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 17 |
| 21 | Faul | 19 |
| 117 | Verimlilik (PIR) | 47 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 10.10.2020OGM Ormanspor 86-66 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol
- 08.01.2021Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 75-89 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

