KBSL · 3. Hafta · 2020-2021 · 11 Ekim 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 1. çeyreği 27-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 27 | 25 | 12 | 91 |
| Nesibe Aydın | 17 | 23 | 20 | 25 | 85 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 74.5 | Tempo | 72.2 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
125.6 sezon ort. 111.8 | 100 hücumda sayı | 118.2 sezon ort. 100.7 |
57.5% sezon ort. 53.6% | eFG% | 57.5% sezon ort. 48.9% |
11.8% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 12.8% sezon ort. 15.0% |
34.3% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 27.7% |
25.4% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 30.0% sezon ort. 18.9% |
38.8% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
118.2 sezon ort. 80.7 | 100 savunmada yenen sayı | 125.6 sezon ort. 89.3 |
57.5% sezon ort. 42.5% | Rakip eFG% | 57.5% sezon ort. 45.3% |
12.8% sezon ort. 21.2% | Zorlanan top kaybı | 11.8% sezon ort. 20.2% |
20.0% sezon ort. 21.6% | Rakip hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 27.7% |
30.0% sezon ort. 18.6% | Rakip serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 23.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 40 dk+8.8 PIR
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 36 dk+6.9 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 40 dk+6.1 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Öznur Kablo · 38 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Duygu Özen Fenerbahçe Öznur Kablo · 8 dk−3.3 PIR
- Sheylani Peddy Nesibe Aydın · 32 dk−2.5 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 32 dk−2.2 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 12 dk−1.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 72.5 | 72.2 | 125.6 | 57.5% | 11.8% | 34.3% | 25.4% | 118.2 | 57.5% | 12.8% | 80.0% | 30.0% | +7.4 |
| Nesibe Aydın | 71.9 | 72.2 | 118.2 | 57.5% | 12.8% | 20.0% | 30.0% | 125.6 | 57.5% | 11.8% | 65.7% | 25.4% | -7.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 33/67 (%49.3) | Saha İçi Şut | 31/60 (%51.7) |
| 22/41 (%53.7) | 2 Sayı | 24/40 (%60.0) |
| 11/26 (%42.3) | 3 Sayı | 7/20 (%35.0) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 16/18 (%88.9) |
| 36 | Ribaund | 29 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 29 | Asist | 28 |
| 4 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 10 |
| 17 | Faul | 18 |
| 110 | Verimlilik (PIR) | 105 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 10.10.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 91-85 Nesibe Aydın
- 08.01.2021Nesibe Aydın 61-71 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

