KBSL · 4. Hafta · 2021-2022 · 6 Kasım 2021 00:00
Nesibe Aydın maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 25 | 21 | 20 | 15 | 81 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 17 | 20 | 20 | 15 | 72 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.3 sezon ort. 75.2 | Tempo | 75.3 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
109.2 sezon ort. 100.2 | 100 hücumda sayı | 94.3 sezon ort. 93.0 |
51.5% sezon ort. 50.5% | eFG% | 42.5% sezon ort. 45.2% |
15.3% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 14.7% sezon ort. 16.6% |
30.6% sezon ort. 29.2% | Hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 26.9% |
21.2% sezon ort. 26.2% | Serbest atış oranı | 28.4% sezon ort. 21.0% |
34.8% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
94.3 sezon ort. 96.5 | 100 savunmada yenen sayı | 109.2 sezon ort. 106.1 |
42.5% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 51.5% sezon ort. 51.5% |
14.7% sezon ort. 15.8% | Zorlanan top kaybı | 15.3% sezon ort. 16.0% |
30.8% sezon ort. 27.7% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 31.4% |
28.4% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 21.2% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hülya Çoklar Asarcıklı Nesibe Aydın · 19 dk+10.0 PIR
- Destiny Slocum Bellona Kayseri Basketbol · 40 dk+8.9 PIR
- Kamile Nacickaite Nesibe Aydın · 26 dk+6.8 PIR
- Egle Sventoraite Bellona Kayseri Basketbol · 35 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Tonguç Bellona Kayseri Basketbol · 29 dk−8.2 PIR
- Meltem Topaloğlu Bellona Kayseri Basketbol · 27 dk−6.9 PIR
- Brooque Williams Bellona Kayseri Basketbol · 40 dk−6.0 PIR
- Alaina Denise Coates Nesibe Aydın · 21 dk−5.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 74.2 | 75.3 | 109.2 | 51.5% | 15.3% | 30.6% | 21.2% | 94.3 | 42.5% | 14.7% | 69.2% | 28.4% | +14.9 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 76.4 | 75.3 | 94.3 | 42.5% | 14.7% | 30.8% | 28.4% | 109.2 | 51.5% | 15.3% | 69.4% | 21.2% | -14.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 30/66 (%45.5) | Saha İçi Şut | 27/67 (%40.3) |
| 22/43 (%51.2) | 2 Sayı | 24/50 (%48.0) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 3/17 (%17.6) |
| 13/14 (%92.9) | Serbest Atış | 15/19 (%78.9) |
| 38 | Ribaund | 37 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 20 | Asist | 18 |
| 4 | Top Çalma | 9 |
| 1 | Blok | 1 |
| 13 | Top Kaybı | 13 |
| 22 | Faul | 19 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 80 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Nesibe Aydın 2, Bellona Kayseri Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 05.11.2021Nesibe Aydın 81-72 Bellona Kayseri Basketbol
- 22.02.2022Bellona Kayseri Basketbol 77-71 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

