WbInsight
Bodrum Basketbol logosu

Bodrum Basketbol

Muğla

Oyuncu İstatistikleri — 2024-2025

Oyuncuların bu takım formasıyla çıktığı maçlardaki maç başı ortalamaları, sayıya göre sıralı. Lig geneli sıralama

OyuncuMaçDkSayıRibAstTÇBlkTKVerim2S%3S%SA%+/-
Yueru Li530.321.08.41.20.80.22.022.060.716.775.7-4.0
Mya L Hollingshed533.316.06.02.00.60.82.815.238.255.266.7-28.6
Pelin Bilgiç932.514.93.34.21.20.02.615.354.146.087.5-10.3
Arnezia Kayana Danielle Traylor535.713.43.44.01.20.22.28.634.030.066.7-26.0
Tina Krajisnik529.712.47.81.61.20.22.412.847.50.046.2-2.0
Paola Andrea Ferrari Calabro230.011.54.51.51.50.51.513.5100.043.8—-15.0
Laura Juskaite626.711.26.32.81.50.21.812.745.717.476.7+2.0
Jasmine Monique Thomas433.010.33.05.03.00.31.813.344.112.5100.0+5.3
Yağmur Önal1022.49.82.32.31.50.11.98.748.139.360.0-12.4
Brianna Chantelle Claire Jones730.19.47.12.71.00.12.76.025.926.825.0-28.1
Selin Tekin1127.07.72.02.52.00.12.62.839.519.1—-28.0
Azra Erçelik1221.05.32.91.11.20.32.02.734.34.860.9-25.2
Eslem Güler823.05.02.82.00.60.43.81.140.915.866.7-27.4
Gizem Sezer2219.14.95.00.71.00.50.77.239.833.342.4-17.0
Melis Gülcan1017.14.52.11.30.30.00.75.857.138.5100.0-12.4
Ayşenaz Harma1119.84.22.40.50.50.51.02.350.014.731.3-19.3
Zümra Küçük910.33.01.10.20.40.01.6-0.219.030.858.3-10.2
Sıla Tunçdemir1217.12.91.21.50.50.01.81.760.020.666.7-18.9
Elif Bati1216.02.51.30.50.80.11.70.036.013.30.0-21.1
İdal Yavuz1214.52.43.41.10.30.31.23.840.07.766.7-19.2
Alya Üzümcü18.02.00.00.00.00.01.0-1.0100.0—0.0-9.0
Başak Gemalmaz1015.21.80.70.80.50.01.30.629.422.2100.0-9.6
Fatma Şimşek108.91.71.00.50.00.00.10.826.320.050.0-6.4
Aslı Çil107.11.20.30.70.20.00.80.330.00.060.0-6.9
Belçim Şahinkanat128.71.20.60.30.30.00.30.814.328.6—-9.7
Gökçe Gökcen27.90.51.00.00.00.01.5-2.0—0.050.0-12.0
Cansu Çolakoğlu73.50.10.40.00.00.10.10.4——50.0-4.4
Bilge Kayar40.50.00.00.00.00.00.0-0.3—0.0—-0.3
Ayşe Dila Yıldırım12.30.00.00.00.00.00.00.0———-1.0
Ada Songül12.70.01.00.00.00.00.01.0———-13.0

Dk: dakika · Rib: ribaund · Ast: asist · TÇ: top çalma · Blk: blok · TK: top kaybı · Verim: efficiency · 2S/3S/SA%: 2 sayı, 3 sayı ve serbest atış isabeti · +/-: oyuncu sahadayken takımın sayı farkı (takımın gücünden etkilenir).