KBSL · 1. Hafta · 2024-2025 · 28 Eylül 2024 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring 2. çeyreği 21-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 15 | 8 | 19 | 15 | 57 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 21 | 21 | 18 | 17 | 77 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.0 sezon ort. 78.5 | Tempo | 78.0 sezon ort. 72.5 |
| Hücum | ||
73.5 sezon ort. 101.0 | 100 hücumda sayı | 98.1 sezon ort. 106.7 |
34.7% sezon ort. 50.1% | eFG% | 55.9% sezon ort. 53.3% |
16.9% sezon ort. 18.1% | Top kaybı oranı | 22.2% sezon ort. 16.3% |
32.7% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 23.3% sezon ort. 29.8% |
10.7% sezon ort. 28.4% | Serbest atış oranı | 28.8% sezon ort. 23.4% |
37.3% sezon ort. 36.7% | Üçlük payı | 23.7% sezon ort. 35.7% |
| Savunma | ||
98.1 sezon ort. 111.4 | 100 savunmada yenen sayı | 73.5 sezon ort. 92.4 |
55.9% sezon ort. 54.9% | Rakip eFG% | 34.7% sezon ort. 43.6% |
22.2% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 15.6% |
23.3% sezon ort. 27.2% | Rakip hücum ribaundu % | 32.7% sezon ort. 27.5% |
28.8% sezon ort. 26.4% | Rakip serbest atış oranı | 10.7% sezon ort. 25.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jisu Park Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+12.4 PIR
- Derin Erdoğan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 18 dk+6.7 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 30 dk+5.2 PIR
- Brianna Fraser Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Marie Sheppard İlkem Yapı Tarsus Spor · 34 dk−12.9 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray Çağdaş Faktoring · 17 dk−7.2 PIR
- Jillian Alleyne İlkem Yapı Tarsus Spor · 30 dk−6.2 PIR
- Büşra Akgün İlkem Yapı Tarsus Spor · 20 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 77.5 | 78.0 | 73.5 | 34.7% | 16.9% | 32.7% | 10.7% | 98.1 | 55.9% | 22.2% | 76.7% | 28.8% | -24.6 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 78.5 | 78.0 | 98.1 | 55.9% | 22.2% | 23.3% | 28.8% | 73.5 | 34.7% | 16.9% | 67.3% | 10.7% | +24.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 23/75 (%30.7) | Saha İçi Şut | 30/59 (%50.8) |
| 17/47 (%36.2) | 2 Sayı | 24/45 (%53.3) |
| 6/28 (%21.4) | 3 Sayı | 6/14 (%42.9) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 11/17 (%64.7) |
| 40 | Ribaund | 42 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 16 | Asist | 22 |
| 11 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 6 |
| 16 | Top Kaybı | 19 |
| 17 | Faul | 16 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 203 |
İlkem Yapı Tarsus Spor
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Galatasaray Çağdaş Faktoring
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada İlkem Yapı Tarsus Spor 0, Galatasaray Çağdaş Faktoring 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.09.2024İlkem Yapı Tarsus Spor 57-77 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 25.12.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 92-68 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

