KBSL · 8. Hafta · 2023-2024 · 29 Ekim 2023 00:00
Galatasaray Çağdaş Faktoring ilk çeyreği 25-8 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 8 | 26 | 24 | 19 | 77 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 25 | 21 | 28 | 26 | 100 |
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.9 sezon ort. 78.2 | Tempo | 81.9 sezon ort. 79.6 |
| Hücum | ||
95.0 sezon ort. 99.7 | 100 hücumda sayı | 120.9 sezon ort. 105.9 |
48.5% sezon ort. 47.6% | eFG% | 57.1% sezon ort. 52.7% |
18.7% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 10.7% sezon ort. 16.2% |
26.3% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 27.5% sezon ort. 29.6% |
23.9% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 20.5% |
25.4% sezon ort. 29.9% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
120.9 sezon ort. 105.5 | 100 savunmada yenen sayı | 95.0 sezon ort. 103.6 |
57.1% sezon ort. 50.8% | Rakip eFG% | 48.5% sezon ort. 48.4% |
10.7% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 18.7% sezon ort. 14.2% |
27.5% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 29.3% |
16.7% sezon ort. 26.6% | Rakip serbest atış oranı | 23.9% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Galatasaray Çağdaş Faktoring · 27 dk+20.7 PIR
- Khadijiah Docia Andrea Cave İlkem Yapı Tarsus Spor · 38 dk+11.4 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray Çağdaş Faktoring · 22 dk+9.2 PIR
- Büşra Akgün İlkem Yapı Tarsus Spor · 22 dk+8.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Danielle Marie Robinson İlkem Yapı Tarsus Spor · 36 dk−16.9 PIR
- Nina Bogicevic İlkem Yapı Tarsus Spor · 33 dk−7.1 PIR
- Kübra Erat İlkem Yapı Tarsus Spor · 14 dk−6.6 PIR
- Julie Vanloo Galatasaray Çağdaş Faktoring · 31 dk−4.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Işılay Eğin 100 sayı barajını geçti
- Julie Vanloo 100 asist barajını geçti
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan 50 asist barajını geçti
- Mikiah Kurdijah Cheryl Harrigan 25 top çalma barajını geçti
- Danielle Marie Robinson 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İlkem Yapı Tarsus Spor | 81.0 | 81.9 | 95.0 | 48.5% | 18.7% | 26.3% | 23.9% | 120.9 | 57.1% | 10.7% | 72.5% | 16.7% | -25.9 |
| Galatasaray Çağdaş Faktoring | 82.7 | 81.9 | 120.9 | 57.1% | 10.7% | 27.5% | 16.7% | 95.0 | 48.5% | 18.7% | 73.7% | 23.9% | +25.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İlkem Yapı Tarsus Spor | Kategori | Galatasaray Çağdaş Faktoring |
|---|---|---|
| 30/67 (%44.8) | Saha İçi Şut | 39/78 (%50.0) |
| 25/50 (%50.0) | 2 Sayı | 28/47 (%59.6) |
| 5/17 (%29.4) | 3 Sayı | 11/31 (%35.5) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 11/13 (%84.6) |
| 39 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 25 |
| 5 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 4 |
| 17 | Top Kaybı | 10 |
| 15 | Faul | 16 |
| 155 | Verimlilik (PIR) | 252 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 28.10.2023İlkem Yapı Tarsus Spor 77-100 Galatasaray Çağdaş Faktoring
- 01.02.2024Galatasaray Çağdaş Faktoring 90-87 İlkem Yapı Tarsus Spor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

