WbInsight

KBSL · 2. Hafta · 2023-2024 · 16 Eylül 2023 00:00

İlkem Yapı Tarsus Spor logosu
İlkem Yapı Tarsus Spor

70 - 87

Antalya Toroslar Basketbol logosu
Antalya Toroslar Basketbol

Antalya Toroslar Basketbol maçı 17 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
İlkem Yapı Tarsus Spor2615191070
Antalya Toroslar Basketbol2518261887
Dört Faktör
İlkem Yapı Tarsus SporKategoriAntalya Toroslar Basketbol
Tempo
79.5
sezon ort. 78.3
Tempo
79.5
sezon ort. 82.2
Hücum
89.3
sezon ort. 99.9
100 hücumda sayı
107.9
sezon ort. 96.4
47.7%
sezon ort. 47.6%
eFG%
56.5%
sezon ort. 48.0%
21.3%
sezon ort. 16.4%
Top kaybı oranı
11.7%
sezon ort. 15.7%
27.5%
sezon ort. 31.5%
Hücum ribaundu %
13.9%
sezon ort. 22.2%
15.2%
sezon ort. 21.4%
Serbest atış oranı
21.7%
sezon ort. 24.1%
24.2%
sezon ort. 30.0%
Üçlük payı
40.6%
sezon ort. 37.8%
Savunma
107.9
sezon ort. 106.0
100 savunmada yenen sayı
89.3
sezon ort. 106.3
56.5%
sezon ort. 50.8%
Rakip eFG%
47.7%
sezon ort. 51.6%
11.7%
sezon ort. 14.0%
Zorlanan top kaybı
21.3%
sezon ort. 15.4%
13.9%
sezon ort. 28.6%
Rakip hücum ribaundu %
27.5%
sezon ort. 29.0%
21.7%
sezon ort. 26.3%
Rakip serbest atış oranı
15.2%
sezon ort. 23.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.