KBSL · 1. Hafta · 2023-2024 · 13 Eylül 2023 00:00
Antalya Toroslar Basketbol 1. çeyreği 22-6 kazanarak farkı açtı. Nesibe Aydın ikinci yarıda 38-31 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya Toroslar Basketbol | 22 | 14 | 15 | 16 | 67 |
| Nesibe Aydın | 6 | 14 | 16 | 22 | 58 |
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.8 sezon ort. 82.2 | Tempo | 78.8 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
84.4 sezon ort. 97.3 | 100 hücumda sayı | 74.1 sezon ort. 104.5 |
46.9% sezon ort. 48.4% | eFG% | 34.7% sezon ort. 49.1% |
22.4% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 18.3% sezon ort. 15.1% |
25.0% sezon ort. 21.9% | Hücum ribaundu % | 19.1% sezon ort. 31.3% |
15.4% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 33.9% sezon ort. 26.5% |
36.9% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 48.4% sezon ort. 35.2% |
| Savunma | ||
74.1 sezon ort. 106.8 | 100 savunmada yenen sayı | 84.4 sezon ort. 100.5 |
34.7% sezon ort. 52.0% | Rakip eFG% | 46.9% sezon ort. 48.5% |
18.3% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 22.4% sezon ort. 16.3% |
19.1% sezon ort. 29.4% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.8% |
33.9% sezon ort. 23.0% | Rakip serbest atış oranı | 15.4% sezon ort. 26.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kelsey Bone Antalya Toroslar Basketbol · 34 dk+5.3 PIR
- Andela Delic Antalya Toroslar Basketbol · 32 dk+3.5 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk+1.4 PIR
- Gamze Takmaz Nesibe Aydın · 23 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Aisha Marie Sheppard Antalya Toroslar Basketbol · 38 dk−11.6 PIR
- Pelin Bilgiç Nesibe Aydın · 28 dk−11.5 PIR
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 31 dk−3.4 PIR
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 35 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya Toroslar Basketbol | 79.4 | 78.8 | 84.4 | 46.9% | 22.4% | 25.0% | 15.4% | 74.1 | 34.7% | 18.3% | 80.9% | 33.9% | +10.3 |
| Nesibe Aydın | 78.2 | 78.8 | 74.1 | 34.7% | 18.3% | 19.1% | 33.9% | 84.4 | 46.9% | 22.4% | 75.0% | 15.4% | -10.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya Toroslar Basketbol | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 27/65 (%41.5) | Saha İçi Şut | 17/62 (%27.4) |
| 20/41 (%48.8) | 2 Sayı | 8/32 (%25.0) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 9/30 (%30.0) |
| 6/10 (%60.0) | Serbest Atış | 15/21 (%71.4) |
| 48 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 38 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 16 | Asist | 10 |
| 10 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 2 |
| 20 | Top Kaybı | 16 |
| 23 | Faul | 16 |
| 161 | Verimlilik (PIR) | 100 |
Antalya Toroslar Basketbol
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Nesibe Aydın
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Antalya Toroslar Basketbol 0, Nesibe Aydın 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 12.09.2023Antalya Toroslar Basketbol 67-58 Nesibe Aydın
- 23.12.2023Nesibe Aydın 74-65 Antalya Toroslar Basketbol
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

