KBSL · 12. Hafta · 2022-2023 · 25 Aralık 2022 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 32-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 32 | 21 | 18 | 26 | 97 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 11 | 12 | 8 | 5 | 36 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.1 sezon ort. 74.0 | Tempo | 78.1 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
125.5 sezon ort. 101.8 | 100 hücumda sayı | 45.6 sezon ort. 87.3 |
64.3% sezon ort. 49.2% | eFG% | 27.8% sezon ort. 41.4% |
15.7% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 35.6% sezon ort. 17.1% |
37.5% sezon ort. 26.3% | Hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 22.6% |
17.1% sezon ort. 25.2% | Serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 31.5% |
37.1% sezon ort. 38.9% | Üçlük payı | 24.1% sezon ort. 32.3% |
| Savunma | ||
45.6 sezon ort. 96.9 | 100 savunmada yenen sayı | 125.5 sezon ort. 104.9 |
27.8% sezon ort. 46.2% | Rakip eFG% | 64.3% sezon ort. 50.8% |
35.6% sezon ort. 17.1% | Zorlanan top kaybı | 15.7% sezon ort. 15.5% |
30.6% sezon ort. 29.1% | Rakip hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 29.7% |
16.7% sezon ort. 30.5% | Rakip serbest atış oranı | 17.1% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Şevval Akalan Nesibe Aydın · 33 dk+13.4 PIR
- Chelsea Nelson Nesibe Aydın · 34 dk+10.5 PIR
- Elif Emirtekin Nesibe Aydın · 27 dk+6.5 PIR
- Merritt Ramona Hempe Nesibe Aydın · 28 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Antalya Toroslar Basketbol · 28 dk−9.8 PIR
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 38 dk−8.8 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Antalya Toroslar Basketbol · 22 dk−8.8 PIR
- Yağmur Yıldız Antalya Toroslar Basketbol · 23 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 77.3 | 78.1 | 125.5 | 64.3% | 15.7% | 37.5% | 17.1% | 45.6 | 27.8% | 35.6% | 69.4% | 16.7% | +79.9 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 79.0 | 78.1 | 45.6 | 27.8% | 35.6% | 30.6% | 16.7% | 125.5 | 64.3% | 15.7% | 62.5% | 17.1% | -79.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 38/70 (%54.3) | Saha İçi Şut | 14/54 (%25.9) |
| 24/44 (%54.5) | 2 Sayı | 12/41 (%29.3) |
| 14/26 (%53.8) | 3 Sayı | 2/13 (%15.4) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 6/9 (%66.7) |
| 37 | Ribaund | 31 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 25 | Asist | 6 |
| 16 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 32 |
| 12 | Faul | 16 |
| 253 | Verimlilik (PIR) | 7 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Nesibe Aydın 2, Antalya Toroslar Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.12.2022Nesibe Aydın 97-36 Antalya Toroslar Basketbol
- 27.03.2023Antalya Toroslar Basketbol 72-97 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

