KBSL · 9. Hafta · 2022-2023 · 4 Aralık 2022 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 18 | 18 | 23 | 13 | 72 |
| Emlak Konut | 23 | 20 | 18 | 23 | 84 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.0 sezon ort. 74.0 | Tempo | 79.0 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
90.8 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 106.8 sezon ort. 96.8 |
47.7% sezon ort. 49.9% | eFG% | 48.5% sezon ort. 48.3% |
16.8% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 16.2% sezon ort. 16.5% |
12.9% sezon ort. 27.0% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 25.7% |
18.8% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 32.4% sezon ort. 23.1% |
35.9% sezon ort. 38.9% | Üçlük payı | 30.9% sezon ort. 26.0% |
| Savunma | ||
106.8 sezon ort. 94.6 | 100 savunmada yenen sayı | 90.8 sezon ort. 94.7 |
48.5% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 47.7% sezon ort. 46.0% |
16.2% sezon ort. 17.8% | Zorlanan top kaybı | 16.8% sezon ort. 14.9% |
36.8% sezon ort. 28.9% | Rakip hücum ribaundu % | 12.9% sezon ort. 24.3% |
32.4% sezon ort. 30.0% | Rakip serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 20.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Derin Yaya Nesibe Aydın · 33 dk+9.4 PIR
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 34 dk+9.1 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 29 dk+7.4 PIR
- Melek Selçok Emlak Konut · 11 dk+3.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jessica Thomas Nesibe Aydın · 34 dk−9.1 PIR
- Chelsea Nelson Nesibe Aydın · 32 dk−6.5 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 38 dk−5.3 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 11 dk−4.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Duygu Özen 100 asist barajını geçti
- Jantel Cherrill Lavender 100. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 79.3 | 79.0 | 90.8 | 47.7% | 16.8% | 12.9% | 18.8% | 106.8 | 48.5% | 16.2% | 63.2% | 32.4% | -15.9 |
| Emlak Konut | 78.7 | 79.0 | 106.8 | 48.5% | 16.2% | 36.8% | 32.4% | 90.8 | 47.7% | 16.8% | 87.1% | 18.8% | +15.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 27/64 (%42.2) | Saha İçi Şut | 29/68 (%42.6) |
| 20/41 (%48.8) | 2 Sayı | 21/47 (%44.7) |
| 7/23 (%30.4) | 3 Sayı | 8/21 (%38.1) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 18/22 (%81.8) |
| 28 | Ribaund | 41 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 19 | Asist | 21 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 15 |
| 21 | Faul | 17 |
| 153 | Verimlilik (PIR) | 194 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.12.2022Nesibe Aydın 72-84 Emlak Konut
- 11.03.2023Emlak Konut 81-75 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

