KBSL · 6. Hafta · 2022-2023 · 12 Kasım 2022 00:00
Emlak Konut maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Emlak Konut | 19 | 20 | 18 | 19 | 76 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 14 | 12 | 11 | 23 | 60 |
| Emlak Konut | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 74.8 | Tempo | 76.0 sezon ort. 76.3 |
| Hücum | ||
100.6 sezon ort. 97.0 | 100 hücumda sayı | 78.5 sezon ort. 85.9 |
45.5% sezon ort. 48.4% | eFG% | 33.6% sezon ort. 41.3% |
11.6% sezon ort. 16.7% | Top kaybı oranı | 10.4% sezon ort. 18.2% |
28.9% sezon ort. 26.0% | Hücum ribaundu % | 20.4% sezon ort. 23.0% |
36.4% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 24.3% sezon ort. 31.3% |
30.3% sezon ort. 26.1% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 32.3% |
| Savunma | ||
78.5 sezon ort. 95.2 | 100 savunmada yenen sayı | 100.6 sezon ort. 105.9 |
33.6% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 45.5% sezon ort. 51.6% |
10.4% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 11.6% sezon ort. 15.6% |
20.4% sezon ort. 24.1% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 30.0% |
24.3% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 36.4% sezon ort. 23.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 33 dk+9.3 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 32 dk+5.8 PIR
- Yağmur Yıldız Antalya Toroslar Basketbol · 30 dk+4.5 PIR
- Emel Sığırcı Emlak Konut · 10 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Khaalia Hillsman Antalya Toroslar Basketbol · 24 dk−8.4 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 33 dk−6.8 PIR
- Merve Arı Emlak Konut · 16 dk−6.1 PIR
- Atonye Jennifer Nyingifa Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Feyonda Rena Fitzgerald 100 sayı barajını geçti
- Gizem Yavuz Yar 250. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Emlak Konut | 75.6 | 76.0 | 100.6 | 45.5% | 11.6% | 28.9% | 36.4% | 78.5 | 33.6% | 10.4% | 79.6% | 24.3% | +22.1 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 76.5 | 76.0 | 78.5 | 33.6% | 10.4% | 20.4% | 24.3% | 100.6 | 45.5% | 11.6% | 71.1% | 36.4% | -22.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Emlak Konut | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 28/66 (%42.4) | Saha İçi Şut | 22/70 (%31.4) |
| 24/46 (%52.2) | 2 Sayı | 19/51 (%37.3) |
| 4/20 (%20.0) | 3 Sayı | 3/19 (%15.8) |
| 16/24 (%66.7) | Serbest Atış | 13/17 (%76.5) |
| 50 | Ribaund | 37 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 19 | Asist | 11 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 9 |
| 16 | Faul | 20 |
| 188 | Verimlilik (PIR) | 107 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 11.11.2022Emlak Konut 76-60 Antalya Toroslar Basketbol
- 02.03.2023Antalya Toroslar Basketbol 49-76 Emlak Konut
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

