KBSL · 4. Hafta · 2022-2023 · 29 Ekim 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 1. çeyreği 30-15 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 30 | 19 | 20 | 18 | 87 |
| Emlak Konut | 15 | 21 | 27 | 20 | 83 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.9 sezon ort. 76.4 | Tempo | 81.9 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
104.6 sezon ort. 116.7 | 100 hücumda sayı | 103.0 sezon ort. 96.9 |
50.7% sezon ort. 54.9% | eFG% | 57.0% sezon ort. 48.0% |
16.6% sezon ort. 13.1% | Top kaybı oranı | 16.5% sezon ort. 16.5% |
32.5% sezon ort. 35.1% | Hücum ribaundu % | 11.8% sezon ort. 26.6% |
18.9% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 23.4% |
27.0% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 28.1% sezon ort. 26.1% |
| Savunma | ||
103.0 sezon ort. 85.7 | 100 savunmada yenen sayı | 104.6 sezon ort. 94.1 |
57.0% sezon ort. 46.1% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 45.9% |
16.5% sezon ort. 22.7% | Zorlanan top kaybı | 16.6% sezon ort. 14.9% |
11.8% sezon ort. 24.2% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 23.7% |
23.4% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 18.9% sezon ort. 20.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 40 dk+9.6 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 38 dk+9.3 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Alagöz Holding · 33 dk+4.7 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 10 dk+2.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olivia Esther Jeanne Epoupa Fenerbahçe Alagöz Holding · 13 dk−5.2 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Alagöz Holding · 33 dk−4.9 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Emlak Konut · 35 dk−3.9 PIR
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 26 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Merve Arı 100 asist barajını geçti
- Gizem Yavuz Yar 1.000 asist barajını geçti
- Jantel Cherrill Lavender 750 ribaund barajını geçti
- Nirra Fields 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 83.2 | 81.9 | 104.6 | 50.7% | 16.6% | 32.5% | 18.9% | 103.0 | 57.0% | 16.5% | 88.2% | 23.4% | +1.6 |
| Emlak Konut | 80.6 | 81.9 | 103.0 | 57.0% | 16.5% | 11.8% | 23.4% | 104.6 | 50.7% | 16.6% | 67.5% | 18.9% | -1.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 33/74 (%44.6) | Saha İçi Şut | 33/64 (%51.6) |
| 24/54 (%44.4) | 2 Sayı | 26/46 (%56.5) |
| 9/20 (%45.0) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 12/14 (%85.7) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 43 | Ribaund | 31 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 26 | Asist | 20 |
| 10 | Top Çalma | 12 |
| 4 | Blok | 4 |
| 16 | Top Kaybı | 14 |
| 21 | Faul | 16 |
| 217 | Verimlilik (PIR) | 199 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.10.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 87-83 Emlak Konut
- 27.01.2023Emlak Konut 69-99 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

