KBSL · 2. Hafta · 2022-2023 · 15 Ekim 2022 00:00
Emlak Konut 4. çeyreği 27-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 13 | 18 | 23 | 14 | 68 |
| Emlak Konut | 18 | 18 | 14 | 27 | 77 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 73.8 | Tempo | 72.1 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
96.2 sezon ort. 99.8 | 100 hücumda sayı | 104.9 sezon ort. 96.9 |
41.9% sezon ort. 49.0% | eFG% | 55.6% sezon ort. 48.0% |
10.9% sezon ort. 17.0% | Top kaybı oranı | 17.2% sezon ort. 16.5% |
26.7% sezon ort. 26.7% | Hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 26.2% |
19.1% sezon ort. 24.3% | Serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 23.7% |
30.9% sezon ort. 40.8% | Üçlük payı | 23.8% sezon ort. 26.3% |
| Savunma | ||
104.9 sezon ort. 108.7 | 100 savunmada yenen sayı | 96.2 sezon ort. 94.5 |
55.6% sezon ort. 51.1% | Rakip eFG% | 41.9% sezon ort. 46.2% |
17.2% sezon ort. 12.7% | Zorlanan top kaybı | 10.9% sezon ort. 15.1% |
24.2% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 23.9% |
15.9% sezon ort. 27.7% | Rakip serbest atış oranı | 19.1% sezon ort. 20.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Harika Gözde Eldaş Emlak Konut · 23 dk+9.3 PIR
- Jelena Dubljevic OGM Ormanspor · 38 dk+8.0 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Emlak Konut · 38 dk+7.6 PIR
- Nirra Fields Emlak Konut · 32 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat OGM Ormanspor · 21 dk−8.7 PIR
- Reshanda Jacqueta Gray OGM Ormanspor · 28 dk−5.1 PIR
- Gizem Yavuz Yar Emlak Konut · 11 dk−4.4 PIR
- Megan Kayla Walker Emlak Konut · 27 dk−4.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Merve Arı 25 top çalma barajını geçti
- Nirra Fields 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 70.7 | 72.1 | 96.2 | 41.9% | 10.9% | 26.7% | 19.1% | 104.9 | 55.6% | 17.2% | 75.8% | 15.9% | -8.8 |
| Emlak Konut | 73.4 | 72.1 | 104.9 | 55.6% | 17.2% | 24.2% | 15.9% | 96.2 | 41.9% | 10.9% | 73.3% | 19.1% | +8.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Emlak Konut |
|---|---|---|
| 25/68 (%36.8) | Saha İçi Şut | 32/63 (%50.8) |
| 18/47 (%38.3) | 2 Sayı | 26/48 (%54.2) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 6/15 (%40.0) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 37 | Ribaund | 41 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 18 | Asist | 22 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 1 |
| 9 | Top Kaybı | 14 |
| 17 | Faul | 13 |
| 157 | Verimlilik (PIR) | 192 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 14.10.2022OGM Ormanspor 68-77 Emlak Konut
- 13.01.2023Emlak Konut 74-56 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

