KBSL · 2. Hafta · 2022-2023 · 15 Ekim 2022 00:00
Fenerbahçe Alagöz Holding 2. çeyreği 26-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 18 | 26 | 19 | 20 | 83 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 11 | 8 | 17 | 9 | 45 |
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.6 sezon ort. 76.5 | Tempo | 77.6 sezon ort. 76.2 |
| Hücum | ||
105.7 sezon ort. 116.7 | 100 hücumda sayı | 58.7 sezon ort. 86.7 |
45.3% sezon ort. 55.0% | eFG% | 32.4% sezon ort. 41.3% |
14.1% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 33.8% sezon ort. 17.2% |
42.0% sezon ort. 34.7% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 22.8% |
32.0% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 25.5% sezon ort. 31.2% |
42.7% sezon ort. 31.4% | Üçlük payı | 41.2% sezon ort. 31.7% |
| Savunma | ||
58.7 sezon ort. 87.2 | 100 savunmada yenen sayı | 105.7 sezon ort. 105.7 |
32.4% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 45.3% sezon ort. 51.7% |
33.8% sezon ort. 22.1% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 15.5% |
25.0% sezon ort. 23.8% | Rakip hücum ribaundu % | 42.0% sezon ort. 29.3% |
25.5% sezon ort. 23.5% | Rakip serbest atış oranı | 32.0% sezon ort. 24.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Helin Boybeyi Antalya Toroslar Basketbol · 37 dk+14.3 PIR
- Elif İstanbulluoğlu Fenerbahçe Alagöz Holding · 25 dk+8.8 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Alagöz Holding · 28 dk+7.8 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Alagöz Holding · 26 dk+6.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Shaqwedia Montrelle Wallace Antalya Toroslar Basketbol · 39 dk−12.3 PIR
- Yağmur Yıldız Antalya Toroslar Basketbol · 23 dk−10.9 PIR
- Feyonda Rena Fitzgerald Antalya Toroslar Basketbol · 33 dk−9.2 PIR
- İdil Saçalır Fenerbahçe Alagöz Holding · 12 dk−7.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Alagöz Holding | 78.6 | 77.6 | 105.7 | 45.3% | 14.1% | 42.0% | 32.0% | 58.7 | 32.4% | 33.8% | 75.0% | 25.5% | +47.0 |
| Antalya Toroslar Basketbol | 76.7 | 77.6 | 58.7 | 32.4% | 33.8% | 25.0% | 25.5% | 105.7 | 45.3% | 14.1% | 58.0% | 32.0% | -47.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Alagöz Holding | Kategori | Antalya Toroslar Basketbol |
|---|---|---|
| 30/75 (%40.0) | Saha İçi Şut | 14/51 (%27.5) |
| 22/43 (%51.2) | 2 Sayı | 9/30 (%30.0) |
| 8/32 (%25.0) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 15/24 (%62.5) | Serbest Atış | 12/13 (%92.3) |
| 48 | Ribaund | 38 |
| 21 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 25 | Asist | 8 |
| 18 | Top Çalma | 6 |
| 5 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 29 |
| 18 | Faul | 18 |
| 216 | Verimlilik (PIR) | 57 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Fenerbahçe Alagöz Holding 2, Antalya Toroslar Basketbol 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 14.10.2022Fenerbahçe Alagöz Holding 83-45 Antalya Toroslar Basketbol
- 12.01.2023Antalya Toroslar Basketbol 69-106 Fenerbahçe Alagöz Holding
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

