KBSL · 20. Hafta · 2021-2022 · 4 Mart 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport 2. çeyreği 31-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Antalya 07 Basketbol | 18 | 9 | 20 | 24 | 71 |
| Fenerbahçe Safiport | 24 | 31 | 28 | 22 | 105 |
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 73.3 | Tempo | 72.9 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
99.3 sezon ort. 87.9 | 100 hücumda sayı | 141.1 sezon ort. 119.1 |
56.6% sezon ort. 45.5% | eFG% | 66.4% sezon ort. 56.3% |
22.9% sezon ort. 20.8% | Top kaybı oranı | 9.4% sezon ort. 12.9% |
22.6% sezon ort. 23.9% | Hücum ribaundu % | 34.4% sezon ort. 32.9% |
32.1% sezon ort. 28.6% | Serbest atış oranı | 13.7% sezon ort. 20.8% |
41.5% sezon ort. 34.0% | Üçlük payı | 43.8% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
141.1 sezon ort. 100.1 | 100 savunmada yenen sayı | 99.3 sezon ort. 82.4 |
66.4% sezon ort. 47.8% | Rakip eFG% | 56.6% sezon ort. 42.3% |
9.4% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 22.9% sezon ort. 20.3% |
34.4% sezon ort. 26.0% | Rakip hücum ribaundu % | 22.6% sezon ort. 21.6% |
13.7% sezon ort. 23.9% | Rakip serbest atış oranı | 32.1% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 23 dk+14.9 PIR
- Jaime Nared Antalya 07 Basketbol · 36 dk+14.8 PIR
- Candide Öztürk Antalya 07 Basketbol · 33 dk+11.8 PIR
- Alperi Onar Fenerbahçe Safiport · 29 dk+9.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İlsu Darıcıoğlu Antalya 07 Basketbol · 32 dk−10.3 PIR
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Fenerbahçe Safiport · 35 dk−4.8 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Safiport · 23 dk−3.5 PIR
- Naile Çırak Antalya 07 Basketbol · 35 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olcay Çakır Turgut 300. maçına çıktı
- Satou Sabally 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Antalya 07 Basketbol | 71.5 | 72.9 | 99.3 | 56.6% | 22.9% | 22.6% | 32.1% | 141.1 | 66.4% | 9.4% | 65.6% | 13.7% | -41.8 |
| Fenerbahçe Safiport | 74.4 | 72.9 | 141.1 | 66.4% | 9.4% | 34.4% | 13.7% | 99.3 | 56.6% | 22.9% | 77.4% | 32.1% | +41.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Antalya 07 Basketbol | Kategori | Fenerbahçe Safiport |
|---|---|---|
| 26/53 (%49.1) | Saha İçi Şut | 41/73 (%56.2) |
| 18/31 (%58.1) | 2 Sayı | 26/41 (%63.4) |
| 8/22 (%36.4) | 3 Sayı | 15/32 (%46.9) |
| 11/17 (%64.7) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 28 | Ribaund | 35 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 13 | Asist | 29 |
| 5 | Top Çalma | 12 |
| 3 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 8 |
| 9 | Faul | 17 |
| 69 | Verimlilik (PIR) | 139 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 03.12.2021Fenerbahçe Safiport 92-38 Antalya 07 Basketbol
- 03.03.2022Antalya 07 Basketbol 71-105 Fenerbahçe Safiport
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

