KBSL · 17. Hafta · 2021-2022 · 4 Şubat 2022 00:00
Fenerbahçe Safiport ilk çeyreği 27-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Safiport | 27 | 16 | 23 | 25 | 91 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 13 | 18 | 15 | 20 | 66 |
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.9 sezon ort. 74.8 | Tempo | 72.9 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
124.4 sezon ort. 119.6 | 100 hücumda sayı | 90.8 sezon ort. 97.5 |
61.0% sezon ort. 56.5% | eFG% | 35.1% sezon ort. 46.4% |
12.9% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 12.5% sezon ort. 16.3% |
36.4% sezon ort. 32.9% | Hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 31.5% |
20.6% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 23.1% |
35.3% sezon ort. 37.1% | Üçlük payı | 17.9% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
90.8 sezon ort. 82.6 | 100 savunmada yenen sayı | 124.4 sezon ort. 99.5 |
35.1% sezon ort. 43.0% | Rakip eFG% | 61.0% sezon ort. 48.7% |
12.5% sezon ort. 20.7% | Zorlanan top kaybı | 12.9% sezon ort. 16.2% |
32.6% sezon ort. 21.2% | Rakip hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 27.4% |
32.8% sezon ort. 23.6% | Rakip serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Safiport · 33 dk+16.7 PIR
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Safiport · 32 dk+8.1 PIR
- Glory Bassey Johnson Beşiktaş HDI Sigorta · 24 dk+6.3 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Safiport · 30 dk+2.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Meighan Sharee Simmons Beşiktaş HDI Sigorta · 37 dk−7.4 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Safiport · 26 dk−7.4 PIR
- Ilze Jakobsone Beşiktaş HDI Sigorta · 10 dk−7.0 PIR
- Manolya Kurtulmuş Fenerbahçe Safiport · 31 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alperi Onar 1.000 sayı barajını geçti
- Satou Sabally 500 sayı barajını geçti
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou 25 blok barajını geçti
- Glory Bassey Johnson 250 ribaund barajını geçti
- Glory Bassey Johnson 50 asist barajını geçti
- Glory Bassey Johnson 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Safiport | 73.2 | 72.9 | 124.4 | 61.0% | 12.9% | 36.4% | 20.6% | 90.8 | 35.1% | 12.5% | 67.4% | 32.8% | +33.6 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 72.7 | 72.9 | 90.8 | 35.1% | 12.5% | 32.6% | 32.8% | 124.4 | 61.0% | 12.9% | 63.6% | 20.6% | -33.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Safiport | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 37/68 (%54.4) | Saha İçi Şut | 22/67 (%32.8) |
| 28/44 (%63.6) | 2 Sayı | 19/55 (%34.5) |
| 9/24 (%37.5) | 3 Sayı | 3/12 (%25.0) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 19/22 (%86.4) |
| 43 | Ribaund | 36 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 28 | Asist | 14 |
| 10 | Top Çalma | 7 |
| 5 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 13 |
| 129 | Verimlilik (PIR) | 67 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 17 karşılaşmada Fenerbahçe Safiport 14, Beşiktaş HDI Sigorta 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 04.11.2021Beşiktaş HDI Sigorta 52-78 Fenerbahçe Safiport
- 03.02.2022Fenerbahçe Safiport 91-66 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

