KBSL · 16. Hafta · 2021-2022 · 30 Ocak 2022 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 25-13 kazanarak farkı açtı. Beşiktaş HDI Sigorta ikinci yarıda 35-32 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 20 | 25 | 17 | 15 | 77 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 9 | 13 | 19 | 16 | 57 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.1 sezon ort. 74.3 | Tempo | 73.1 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
105.5 sezon ort. 104.0 | 100 hücumda sayı | 77.9 sezon ort. 98.0 |
49.3% sezon ort. 49.8% | eFG% | 36.2% sezon ort. 46.3% |
14.0% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 16.2% |
32.5% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 23.3% sezon ort. 31.9% |
12.9% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 23.5% |
28.6% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 29.2% sezon ort. 30.4% |
| Savunma | ||
77.9 sezon ort. 96.7 | 100 savunmada yenen sayı | 105.5 sezon ort. 100.2 |
36.2% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 49.3% sezon ort. 49.2% |
14.4% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 14.0% sezon ort. 16.2% |
23.3% sezon ort. 24.9% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 27.5% |
21.5% sezon ort. 19.4% | Rakip serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 25.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 30 dk+10.4 PIR
- Danielle Marie Robinson OGM Ormanspor · 23 dk+8.1 PIR
- Teaira McCovan OGM Ormanspor · 25 dk+7.8 PIR
- İlayda Güner Beşiktaş HDI Sigorta · 13 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 15 dk−8.1 PIR
- Glory Bassey Johnson Beşiktaş HDI Sigorta · 21 dk−7.0 PIR
- Meighan Sharee Simmons Beşiktaş HDI Sigorta · 27 dk−5.4 PIR
- Şelale Kepenç Beşiktaş HDI Sigorta · 17 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 73.0 | 73.1 | 105.5 | 49.3% | 14.0% | 32.5% | 12.9% | 77.9 | 36.2% | 14.4% | 76.7% | 21.5% | +27.6 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 73.2 | 73.1 | 77.9 | 36.2% | 14.4% | 23.3% | 21.5% | 105.5 | 49.3% | 14.0% | 67.5% | 12.9% | -27.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 31/70 (%44.3) | Saha İçi Şut | 21/65 (%32.3) |
| 24/50 (%48.0) | 2 Sayı | 16/46 (%34.8) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 5/19 (%26.3) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 10/14 (%71.4) |
| 46 | Ribaund | 37 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 24 | Asist | 15 |
| 7 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 3 |
| 12 | Top Kaybı | 12 |
| 20 | Faul | 12 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 55 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada OGM Ormanspor 5, Beşiktaş HDI Sigorta 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 30.10.2021Beşiktaş HDI Sigorta 68-81 OGM Ormanspor
- 29.01.2022OGM Ormanspor 77-57 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

