KBSL · 24. Hafta · 2020-2021 · 6 Mart 2021 00:00
Maç normal süreyi 84-84 berabere tamamladı; OGM Ormanspor uzatmada 10-6 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 18 | 23 | 20 | 23 | 10 | 94 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 18 | 19 | 21 | 26 | 6 | 90 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.9 sezon ort. 76.9 | Tempo | 81.9 sezon ort. 78.5 |
| Hücum | ||
115.5 sezon ort. 107.9 | 100 hücumda sayı | 109.1 sezon ort. 96.3 |
49.4% sezon ort. 53.1% | eFG% | 54.4% sezon ort. 47.8% |
9.5% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 17.5% sezon ort. 18.1% |
28.9% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 31.7% |
24.7% sezon ort. 20.5% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 21.7% |
35.1% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 25.0% sezon ort. 28.7% |
| Savunma | ||
109.1 sezon ort. 94.9 | 100 savunmada yenen sayı | 115.5 sezon ort. 99.0 |
54.4% sezon ort. 46.6% | Rakip eFG% | 49.4% sezon ort. 48.4% |
17.5% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 9.5% sezon ort. 16.8% |
26.5% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 28.3% |
25.0% sezon ort. 21.3% | Rakip serbest atış oranı | 24.7% sezon ort. 24.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 45 dk+11.1 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 44 dk+8.1 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 17 dk+7.8 PIR
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 42 dk+7.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 31 dk−11.1 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 39 dk−9.5 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 31 dk−9.3 PIR
- Senay Zeybek Beşiktaş HDI Sigorta · 26 dk−3.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 81.4 | 81.9 | 115.5 | 49.4% | 9.5% | 28.9% | 24.7% | 109.1 | 54.4% | 17.5% | 73.5% | 25.0% | +6.4 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 82.5 | 81.9 | 109.1 | 54.4% | 17.5% | 26.5% | 25.0% | 115.5 | 49.4% | 9.5% | 71.1% | 24.7% | -6.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 33/77 (%42.9) | Saha İçi Şut | 35/68 (%51.5) |
| 23/50 (%46.0) | 2 Sayı | 31/51 (%60.8) |
| 10/27 (%37.0) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 18/19 (%94.7) | Serbest Atış | 16/17 (%94.1) |
| 38 | Ribaund | 41 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 22 | Asist | 20 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 18 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 105 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Beşiktaş HDI Sigorta 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.12.2020Beşiktaş HDI Sigorta 73-81 OGM Ormanspor
- 05.03.2021OGM Ormanspor 94-90 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

