KBSL · 22. Hafta · 2020-2021 · 27 Şubat 2021 00:00
OGM Ormanspor ilk çeyreği 36-16 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 36 | 32 | 30 | 22 | 120 |
| Samsun Canik Belediye | 16 | 17 | 19 | 13 | 65 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.0 sezon ort. 77.0 | Tempo | 80.0 sezon ort. 79.5 |
| Hücum | ||
146.8 sezon ort. 106.7 | 100 hücumda sayı | 83.0 sezon ort. 66.8 |
79.7% sezon ort. 51.9% | eFG% | 42.6% sezon ort. 35.5% |
11.7% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 18.4% sezon ort. 23.1% |
14.8% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 28.0% sezon ort. 18.9% |
5.4% sezon ort. 21.2% | Serbest atış oranı | 4.1% sezon ort. 20.4% |
41.9% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 52.7% sezon ort. 38.9% |
| Savunma | ||
83.0 sezon ort. 96.0 | 100 savunmada yenen sayı | 146.8 sezon ort. 127.5 |
42.6% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 79.7% sezon ort. 58.1% |
18.4% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 11.7% sezon ort. 11.3% |
28.0% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 14.8% sezon ort. 39.7% |
4.1% sezon ort. 22.1% | Rakip serbest atış oranı | 5.4% sezon ort. 19.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 21 dk+15.6 PIR
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 21 dk+14.6 PIR
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 18 dk+13.4 PIR
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 17 dk+12.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nazlı Bircan Gökdemir OGM Ormanspor · 17 dk−1.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 81.8 | 80.0 | 146.8 | 79.7% | 11.7% | 14.8% | 5.4% | 83.0 | 42.6% | 18.4% | 72.0% | 4.1% | +63.8 |
| Samsun Canik Belediye | 78.3 | 80.0 | 83.0 | 42.6% | 18.4% | 28.0% | 4.1% | 146.8 | 79.7% | 11.7% | 85.2% | 5.4% | -63.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 49/74 (%66.2) | Saha İçi Şut | 25/74 (%33.8) |
| 29/43 (%67.4) | 2 Sayı | 12/35 (%34.3) |
| 20/31 (%64.5) | 3 Sayı | 13/39 (%33.3) |
| 2/4 (%50.0) | Serbest Atış | 2/3 (%66.7) |
| 40 | Ribaund | 37 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 42 | Asist | 20 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 17 |
| 5 | Faul | 7 |
| 174 | Verimlilik (PIR) | 62 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada OGM Ormanspor 6, Samsun Canik Belediye 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.11.2020Samsun Canik Belediye 62-117 OGM Ormanspor
- 26.02.2021OGM Ormanspor 120-65 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

