KBSL · 17. Hafta · 2020-2021 · 13 Ocak 2021 00:00
OGM Ormanspor 4. çeyreği 24-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 26 | 23 | 15 | 24 | 88 |
| Nesibe Aydın | 19 | 16 | 14 | 9 | 58 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 77.2 | Tempo | 75.8 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
116.9 sezon ort. 107.9 | 100 hücumda sayı | 75.9 sezon ort. 102.0 |
61.3% sezon ort. 52.7% | eFG% | 37.1% sezon ort. 49.5% |
14.1% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 15.6% sezon ort. 15.0% |
10.0% sezon ort. 29.6% | Hücum ribaundu % | 16.3% sezon ort. 27.9% |
19.4% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 15.2% sezon ort. 19.3% |
35.5% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 30.3% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
75.9 sezon ort. 96.2 | 100 savunmada yenen sayı | 116.9 sezon ort. 89.5 |
37.1% sezon ort. 47.3% | Rakip eFG% | 61.3% sezon ort. 45.2% |
15.6% sezon ort. 16.4% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 20.1% |
16.3% sezon ort. 25.9% | Rakip hücum ribaundu % | 10.0% sezon ort. 28.3% |
15.2% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 25 dk+12.6 PIR
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 33 dk+12.0 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 17 dk+8.6 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 29 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 31 dk−11.9 PIR
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 31 dk−11.2 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 25 dk−5.4 PIR
- Sheylani Peddy Nesibe Aydın · 35 dk−5.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Avcı Yılmaz 100 asist barajını geçti
- Sheylani Peddy 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.3 | 75.8 | 116.9 | 61.3% | 14.1% | 10.0% | 19.4% | 75.9 | 37.1% | 15.6% | 83.7% | 15.2% | +41.0 |
| Nesibe Aydın | 76.4 | 75.8 | 75.9 | 37.1% | 15.6% | 16.3% | 15.2% | 116.9 | 61.3% | 14.1% | 90.0% | 19.4% | -41.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 32/62 (%51.6) | Saha İçi Şut | 22/66 (%33.3) |
| 20/40 (%50.0) | 2 Sayı | 17/46 (%37.0) |
| 12/22 (%54.5) | 3 Sayı | 5/20 (%25.0) |
| 12/12 (%100.0) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 39 | Ribaund | 34 |
| 3 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 28 | Asist | 22 |
| 10 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 17 |
| 125 | Verimlilik (PIR) | 65 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.10.2020Nesibe Aydın 75-58 OGM Ormanspor
- 12.01.2021OGM Ormanspor 88-58 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

