KBSL · 13. Hafta · 2020-2021 · 26 Aralık 2020 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 27-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 22 | 27 | 19 | 17 | 85 |
| Nesibe Aydın | 11 | 13 | 16 | 16 | 56 |
| Galatasaray | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.2 sezon ort. 74.3 | Tempo | 78.2 sezon ort. 74.7 |
| Hücum | ||
108.0 sezon ort. 105.7 | 100 hücumda sayı | 72.1 sezon ort. 102.1 |
56.2% sezon ort. 50.0% | eFG% | 37.5% sezon ort. 49.4% |
18.5% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 14.8% |
26.7% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 12.2% sezon ort. 28.0% |
20.0% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 19.1% |
30.8% sezon ort. 29.3% | Üçlük payı | 41.7% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
72.1 sezon ort. 87.9 | 100 savunmada yenen sayı | 108.0 sezon ort. 89.8 |
37.5% sezon ort. 45.8% | Rakip eFG% | 56.2% sezon ort. 45.3% |
20.6% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 18.5% sezon ort. 20.0% |
12.2% sezon ort. 23.2% | Rakip hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 27.9% |
21.7% sezon ort. 22.2% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Mercedes Briann Russell Galatasaray · 16 dk+13.9 PIR
- Courtney Williams Galatasaray · 25 dk+6.6 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 23 dk+5.9 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 18 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 25 dk−19.5 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 14 dk−10.3 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 17 dk−9.2 PIR
- Mısra Albayrak Galatasaray · 12 dk−6.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ruth Cecilia Hebard 250 sayı barajını geçti
- Zofia Hruscakova 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 78.7 | 78.2 | 108.0 | 56.2% | 18.5% | 26.7% | 20.0% | 72.1 | 37.5% | 20.6% | 87.8% | 21.7% | +35.9 |
| Nesibe Aydın | 77.7 | 78.2 | 72.1 | 37.5% | 20.6% | 12.2% | 21.7% | 108.0 | 56.2% | 18.5% | 73.3% | 20.0% | -35.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 33/65 (%50.8) | Saha İçi Şut | 20/60 (%33.3) |
| 26/45 (%57.8) | 2 Sayı | 15/35 (%42.9) |
| 7/20 (%35.0) | 3 Sayı | 5/25 (%20.0) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 11/13 (%84.6) |
| 44 | Ribaund | 27 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 22 | Asist | 17 |
| 10 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 17 |
| 14 | Faul | 16 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 51 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-2
- 25.12.2020Galatasaray 85-56 Nesibe Aydın
- 23.03.2021Nesibe Aydın 74-76 Galatasaray
- 22.04.2021Galatasaray 68-71 Nesibe Aydın
- 24.04.2021Galatasaray 70-68 Nesibe Aydın
- 27.04.2021Nesibe Aydın 73-81 Galatasaray
- 29.04.2021Nesibe Aydın 68-58 Galatasaray
- 02.05.2021Galatasaray 70-58 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

