KBSL · 11. Hafta · 2020-2021 · 23 Aralık 2020 00:00
Maç normal süreyi 64-64 berabere tamamladı; Nesibe Aydın uzatmada 11-6 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 12 | 19 | 15 | 18 | 6 | 70 |
| Nesibe Aydın | 13 | 17 | 15 | 19 | 11 | 75 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.6 sezon ort. 75.1 | Tempo | 84.6 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
82.2 sezon ort. 101.4 | 100 hücumda sayı | 89.2 sezon ort. 101.6 |
42.5% sezon ort. 48.6% | eFG% | 40.8% sezon ort. 49.4% |
19.4% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 14.7% sezon ort. 15.0% |
26.0% sezon ort. 31.5% | Hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 27.7% |
19.2% sezon ort. 18.5% | Serbest atış oranı | 32.4% sezon ort. 18.7% |
45.2% sezon ort. 37.6% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
89.2 sezon ort. 103.0 | 100 savunmada yenen sayı | 82.2 sezon ort. 90.6 |
40.8% sezon ort. 50.5% | Rakip eFG% | 42.5% sezon ort. 45.8% |
14.7% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 19.4% sezon ort. 19.9% |
22.9% sezon ort. 27.2% | Rakip hücum ribaundu % | 26.0% sezon ort. 27.9% |
32.4% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 19.2% sezon ort. 23.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gülşah Duman Bıçakçı İzmit Belediyespor · 32 dk+3.4 PIR
- Milica Jovanovic İzmit Belediyespor · 37 dk+2.2 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 23 dk+1.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 33 dk−10.0 PIR
- Elif Emirtekin İzmit Belediyespor · 22 dk−9.1 PIR
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 37 dk−9.0 PIR
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 29 dk−8.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Egle Sventoraite 100 ribaund barajını geçti
- Harika Gözde Eldaş 250 sayı barajını geçti
- Milica Jovanovic 1.500 sayı barajını geçti
- Milica Jovanovic 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 85.2 | 84.6 | 82.2 | 42.5% | 19.4% | 26.0% | 19.2% | 89.2 | 40.8% | 14.7% | 77.1% | 32.4% | -7.0 |
| Nesibe Aydın | 84.1 | 84.6 | 89.2 | 40.8% | 14.7% | 22.9% | 32.4% | 82.2 | 42.5% | 19.4% | 74.0% | 19.2% | +7.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 26/73 (%35.6) | Saha İçi Şut | 27/71 (%38.0) |
| 16/40 (%40.0) | 2 Sayı | 23/53 (%43.4) |
| 10/33 (%30.3) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 17/23 (%73.9) |
| 50 | Ribaund | 48 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 37 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 17 | Asist | 14 |
| 8 | Top Çalma | 15 |
| 6 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 14 |
| 23 | Faul | 18 |
| 71 | Verimlilik (PIR) | 84 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 22.12.2020İzmit Belediyespor 70-75 Nesibe Aydın
- 05.03.2021Nesibe Aydın 101-57 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

