KBSL · 12. Hafta · 2020-2021 · 13 Aralık 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 27-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 22 | 30 | 22 | 101 |
| İzmit Belediyespor | 11 | 19 | 17 | 17 | 64 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.2 sezon ort. 74.5 | Tempo | 71.2 sezon ort. 75.6 |
| Hücum | ||
142.8 sezon ort. 111.3 | 100 hücumda sayı | 89.2 sezon ort. 101.0 |
71.1% sezon ort. 53.2% | eFG% | 44.8% sezon ort. 48.4% |
13.6% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 20.1% sezon ort. 15.5% |
40.0% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 31.5% |
20.3% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 18.4% |
32.8% sezon ort. 36.9% | Üçlük payı | 34.5% sezon ort. 38.0% |
| Savunma | ||
89.2 sezon ort. 81.5 | 100 savunmada yenen sayı | 142.8 sezon ort. 100.9 |
44.8% sezon ort. 42.9% | Rakip eFG% | 71.1% sezon ort. 49.2% |
20.1% sezon ort. 21.0% | Zorlanan top kaybı | 13.6% sezon ort. 15.1% |
22.9% sezon ort. 21.6% | Rakip hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 26.7% |
22.4% sezon ort. 18.8% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 22.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 18 dk+9.4 PIR
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 32 dk+5.8 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk+5.5 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 29 dk−14.2 PIR
- Saadet Aysu Keskin İzmit Belediyespor · 16 dk−6.6 PIR
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 32 dk−5.0 PIR
- Miray Şahin İzmit Belediyespor · 12 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kübra Erat 150. maçına çıktı
- Erica K Wheeler 500 sayı barajını geçti
- Kıah Irene Stokes 1.000 sayı barajını geçti
- Kristine Vitola 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 70.7 | 71.2 | 142.8 | 71.1% | 13.6% | 40.0% | 20.3% | 89.2 | 44.8% | 20.1% | 77.1% | 22.4% | +53.6 |
| İzmit Belediyespor | 71.7 | 71.2 | 89.2 | 44.8% | 20.1% | 22.9% | 22.4% | 142.8 | 71.1% | 13.6% | 60.0% | 20.3% | -53.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 39/64 (%60.9) | Saha İçi Şut | 22/58 (%37.9) |
| 26/43 (%60.5) | 2 Sayı | 14/38 (%36.8) |
| 13/21 (%61.9) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 10/13 (%76.9) | Serbest Atış | 12/13 (%92.3) |
| 37 | Ribaund | 23 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 15 |
| 27 | Asist | 14 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 16 |
| 19 | Faul | 14 |
| 139 | Verimlilik (PIR) | 54 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 3, İzmit Belediyespor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 12.12.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 101-64 İzmit Belediyespor
- 08.03.2021İzmit Belediyespor 52-96 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

