KBSL · 9. Hafta · 2020-2021 · 21 Kasım 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 4. çeyreği 25-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 16 | 22 | 16 | 25 | 79 |
| Botaş | 12 | 15 | 11 | 13 | 51 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.9 sezon ort. 74.6 | Tempo | 69.9 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
111.7 sezon ort. 112.2 | 100 hücumda sayı | 73.8 sezon ort. 95.1 |
55.7% sezon ort. 53.7% | eFG% | 39.2% sezon ort. 47.8% |
15.2% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 19.2% sezon ort. 17.3% |
23.5% sezon ort. 32.2% | Hücum ribaundu % | 22.5% sezon ort. 28.1% |
21.3% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 11.7% sezon ort. 19.1% |
47.5% sezon ort. 36.5% | Üçlük payı | 35.0% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
73.8 sezon ort. 82.0 | 100 savunmada yenen sayı | 111.7 sezon ort. 92.3 |
39.2% sezon ort. 43.0% | Rakip eFG% | 55.7% sezon ort. 44.6% |
19.2% sezon ort. 21.0% | Zorlanan top kaybı | 15.2% sezon ort. 17.0% |
22.5% sezon ort. 21.6% | Rakip hücum ribaundu % | 23.5% sezon ort. 29.6% |
11.7% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 21.3% sezon ort. 18.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 27 dk+19.0 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 39 dk+4.2 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 29 dk+0.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayla McBride Fenerbahçe Öznur Kablo · 36 dk−22.7 PIR
- Marina Bas Botaş · 23 dk−18.5 PIR
- Işıl Alben Botaş · 39 dk−15.7 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 18 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 70.7 | 69.9 | 111.7 | 55.7% | 15.2% | 23.5% | 21.3% | 73.8 | 39.2% | 19.2% | 77.5% | 11.7% | +37.9 |
| Botaş | 69.1 | 69.9 | 73.8 | 39.2% | 19.2% | 22.5% | 11.7% | 111.7 | 55.7% | 15.2% | 76.5% | 21.3% | -37.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 28/61 (%45.9) | Saha İçi Şut | 21/60 (%35.0) |
| 16/32 (%50.0) | 2 Sayı | 16/39 (%41.0) |
| 12/29 (%41.4) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 4/7 (%57.1) |
| 39 | Ribaund | 35 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 23 | Asist | 11 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 13 |
| 100 | Verimlilik (PIR) | 42 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 9, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 20.11.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 79-51 Botaş
- 26.02.2021Botaş 55-107 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

