KBSL · 5. Hafta · 2020-2021 · 21 Ekim 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo maçı 8 sayı farkla kazandı. OGM Ormanspor ikinci yarıda 33-25 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 17 | 14 | 18 | 15 | 64 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 25 | 22 | 13 | 12 | 72 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 77.2 | Tempo | 74.0 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
86.2 sezon ort. 109.0 | 100 hücumda sayı | 97.6 sezon ort. 112.6 |
50.0% sezon ort. 53.1% | eFG% | 47.5% sezon ort. 53.9% |
24.3% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 19.6% sezon ort. 14.5% |
22.2% sezon ort. 29.2% | Hücum ribaundu % | 34.2% sezon ort. 31.9% |
21.1% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 20.8% |
33.3% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 36.9% |
| Savunma | ||
97.6 sezon ort. 95.4 | 100 savunmada yenen sayı | 86.2 sezon ort. 81.6 |
47.5% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 42.7% |
19.6% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 24.3% sezon ort. 20.8% |
34.2% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 21.6% |
32.8% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 31 dk+5.8 PIR
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 32 dk+2.0 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+1.7 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 27 dk−13.9 PIR
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 26 dk−13.8 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 30 dk−12.9 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 14 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Cecilia Zandalasini 100 asist barajını geçti
- Tuğçe Canıtez 250 asist barajını geçti
- Jasmine Loretta Thomas 50. maçına çıktı
- Ashley Janeen Walker 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 74.3 | 74.0 | 86.2 | 50.0% | 24.3% | 22.2% | 21.1% | 97.6 | 47.5% | 19.6% | 65.8% | 32.8% | -11.4 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 73.8 | 74.0 | 97.6 | 47.5% | 19.6% | 34.2% | 32.8% | 86.2 | 50.0% | 24.3% | 77.8% | 21.1% | +11.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 24/57 (%42.1) | Saha İçi Şut | 25/61 (%41.0) |
| 15/38 (%39.5) | 2 Sayı | 17/41 (%41.5) |
| 9/19 (%47.4) | 3 Sayı | 8/20 (%40.0) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 14/20 (%70.0) |
| 33 | Ribaund | 41 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 17 | Asist | 17 |
| 8 | Top Çalma | 14 |
| 4 | Blok | 2 |
| 20 | Top Kaybı | 17 |
| 18 | Faul | 18 |
| 63 | Verimlilik (PIR) | 87 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Fenerbahçe Öznur Kablo 6 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.10.2020OGM Ormanspor 64-72 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 26.01.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 88-85 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

