KBSL · 8. Hafta · 2020-2021 · 3 Kasım 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 36-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 24 | 36 | 23 | 27 | 110 |
| Samsun Canik Belediye | 24 | 12 | 8 | 10 | 54 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.1 sezon ort. 74.4 | Tempo | 74.1 sezon ort. 79.7 |
| Hücum | ||
127.7 sezon ort. 111.7 | 100 hücumda sayı | 61.1 sezon ort. 67.6 |
56.9% sezon ort. 53.6% | eFG% | 33.3% sezon ort. 35.9% |
8.2% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 32.8% sezon ort. 22.6% |
36.4% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 16.1% sezon ort. 19.3% |
28.7% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 35.9% sezon ort. 19.2% |
26.3% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 28.2% sezon ort. 39.8% |
| Savunma | ||
61.1 sezon ort. 82.3 | 100 savunmada yenen sayı | 127.7 sezon ort. 128.3 |
33.3% sezon ort. 43.1% | Rakip eFG% | 56.9% sezon ort. 59.0% |
32.8% sezon ort. 20.7% | Zorlanan top kaybı | 8.2% sezon ort. 11.4% |
16.1% sezon ort. 21.7% | Rakip hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 39.1% |
35.9% sezon ort. 18.6% | Rakip serbest atış oranı | 28.7% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Satou Sabally Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+12.7 PIR
- Kayla McBride Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+12.6 PIR
- İrem Sözen Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk+7.1 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 22 dk+6.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 25 dk−3.3 PIR
- Nurgül Ersoy Samsun Canik Belediye · 11 dk−2.6 PIR
- Sıla Şimşek Samsun Canik Belediye · 20 dk−1.6 PIR
- Nazlı Çalışkan Samsun Canik Belediye · 9 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 86.1 | 74.1 | 127.7 | 56.9% | 8.2% | 36.4% | 28.7% | 61.1 | 33.3% | 32.8% | 83.9% | 35.9% | +66.6 |
| Samsun Canik Belediye | 62.2 | 74.1 | 61.1 | 33.3% | 32.8% | 16.1% | 35.9% | 127.7 | 56.9% | 8.2% | 63.6% | 28.7% | -66.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 42/80 (%52.5) | Saha İçi Şut | 12/39 (%30.8) |
| 35/59 (%59.3) | 2 Sayı | 10/28 (%35.7) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 2/11 (%18.2) |
| 19/23 (%82.6) | Serbest Atış | 12/14 (%85.7) |
| 38 | Ribaund | 26 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 39 | Asist | 12 |
| 17 | Top Çalma | 5 |
| 6 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 22 |
| 16 | Faul | 15 |
| 157 | Verimlilik (PIR) | 29 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 9, Samsun Canik Belediye 1 galibiyet aldı.
- 2019-2020 · Samsun Canik Belediye 51-103 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2019-2020 · Fenerbahçe Öznur Kablo 103-24 Samsun Canik Belediye
- 2018-2019 · Samsun Canik Belediye 49-108 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 90-62 Samsun Canik Belediye
- 2017-2018 · Fenerbahçe Öznur Kablo 76-51 Samsun Canik Belediye


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.11.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 110-54 Samsun Canik Belediye
- 18.02.2021Samsun Canik Belediye 58-105 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

