KBSL · 7. Hafta · 2020-2021 · 1 Kasım 2020 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 4. çeyreği 23-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 25 | 17 | 7 | 23 | 72 |
| İzmit Belediyespor | 17 | 20 | 19 | 11 | 67 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.7 sezon ort. 78.6 | Tempo | 75.7 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
93.8 sezon ort. 99.9 | 100 hücumda sayı | 89.8 sezon ort. 101.0 |
42.3% sezon ort. 49.9% | eFG% | 41.7% sezon ort. 48.6% |
15.4% sezon ort. 18.3% | Top kaybı oranı | 22.4% sezon ort. 15.3% |
31.8% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 45.2% sezon ort. 30.7% |
18.3% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 22.7% sezon ort. 18.4% |
46.5% sezon ort. 37.5% | Üçlük payı | 22.7% sezon ort. 38.5% |
| Savunma | ||
89.8 sezon ort. 96.5 | 100 savunmada yenen sayı | 93.8 sezon ort. 102.8 |
41.7% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 42.3% sezon ort. 50.4% |
22.4% sezon ort. 18.3% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 15.1% |
45.2% sezon ort. 29.1% | Rakip hücum ribaundu % | 31.8% sezon ort. 26.8% |
22.7% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.3% sezon ort. 22.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 33 dk+8.9 PIR
- Manolya Kurtulmuş ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 27 dk+6.7 PIR
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 33 dk+2.2 PIR
- Elif Emirtekin İzmit Belediyespor · 31 dk+0.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 30 dk−19.2 PIR
- Alina Iagupova ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 39 dk−9.0 PIR
- Kristine Anigwe ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 33 dk−8.1 PIR
- Liudmyla Naumenko ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 40 dk−8.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Egle Sventoraite 100 sayı barajını geçti
- Clarissa Cristina Dos Santos 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 76.7 | 75.7 | 93.8 | 42.3% | 15.4% | 31.8% | 18.3% | 89.8 | 41.7% | 22.4% | 54.8% | 22.7% | +4.0 |
| İzmit Belediyespor | 74.6 | 75.7 | 89.8 | 41.7% | 22.4% | 45.2% | 22.7% | 93.8 | 42.3% | 15.4% | 68.2% | 18.3% | -4.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 26/71 (%36.6) | Saha İçi Şut | 26/66 (%39.4) |
| 18/38 (%47.4) | 2 Sayı | 23/51 (%45.1) |
| 8/33 (%24.2) | 3 Sayı | 3/15 (%20.0) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 37 | Ribaund | 49 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 18 | Asist | 19 |
| 14 | Top Çalma | 9 |
| 2 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 21 |
| 16 | Faul | 16 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 2, İzmit Belediyespor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 31.10.2020ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 72-67 İzmit Belediyespor
- 24.02.2021İzmit Belediyespor 58-60 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

