KBSL · 9. Hafta · 2020-2021 · 21 Kasım 2020 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 24-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 20 | 15 | 13 | 14 | 62 |
| Galatasaray | 24 | 17 | 15 | 24 | 80 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.5 sezon ort. 75.6 | Tempo | 71.5 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
86.2 sezon ort. 101.1 | 100 hücumda sayı | 112.7 sezon ort. 105.6 |
44.3% sezon ort. 48.5% | eFG% | 57.9% sezon ort. 50.0% |
15.6% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 16.3% sezon ort. 14.5% |
13.5% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 31.8% |
14.8% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 18.9% |
32.8% sezon ort. 38.1% | Üçlük payı | 23.8% sezon ort. 29.5% |
| Savunma | ||
112.7 sezon ort. 102.0 | 100 savunmada yenen sayı | 86.2 sezon ort. 87.5 |
57.9% sezon ort. 49.8% | Rakip eFG% | 44.3% sezon ort. 45.6% |
16.3% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 15.6% sezon ort. 20.0% |
29.0% sezon ort. 27.0% | Rakip hücum ribaundu % | 13.5% sezon ort. 23.1% |
14.3% sezon ort. 22.2% | Rakip serbest atış oranı | 14.8% sezon ort. 22.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Mercedes Briann Russell Galatasaray · 29 dk+10.7 PIR
- Zofia Hruscakova Galatasaray · 18 dk+6.2 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 30 dk+4.3 PIR
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 34 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 34 dk−9.8 PIR
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 23 dk−9.6 PIR
- Milica Jovanovic İzmit Belediyespor · 24 dk−7.3 PIR
- Elif Emirtekin İzmit Belediyespor · 33 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Anete Steinberga 100 sayı barajını geçti
- Cansu Köksal Öngüner 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 72.0 | 71.5 | 86.2 | 44.3% | 15.6% | 13.5% | 14.8% | 112.7 | 57.9% | 16.3% | 71.0% | 14.3% | -26.6 |
| Galatasaray | 71.0 | 71.5 | 112.7 | 57.9% | 16.3% | 29.0% | 14.3% | 86.2 | 44.3% | 15.6% | 86.5% | 14.8% | +26.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 24/61 (%39.3) | Saha İçi Şut | 34/63 (%54.0) |
| 18/41 (%43.9) | 2 Sayı | 29/48 (%60.4) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 5/15 (%33.3) |
| 8/9 (%88.9) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 27 | Ribaund | 41 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 14 | Asist | 26 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 13 |
| 15 | Faul | 13 |
| 57 | Verimlilik (PIR) | 105 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İzmit Belediyespor 0, Galatasaray 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.11.2020İzmit Belediyespor 62-80 Galatasaray
- 27.02.2021Galatasaray 89-57 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

