KBSL · 8. Hafta · 2020-2021 · 4 Kasım 2020 00:00
Galatasaray maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 24 | 28 | 24 | 19 | 95 |
| Çankaya Üniversitesi | 19 | 32 | 25 | 14 | 90 |
| Galatasaray | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 74.4 | Tempo | 73.7 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
128.3 sezon ort. 105.1 | 100 hücumda sayı | 122.6 sezon ort. 106.3 |
53.8% sezon ort. 50.0% | eFG% | 66.1% sezon ort. 50.9% |
5.5% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 18.4% sezon ort. 14.4% |
38.6% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 25.8% sezon ort. 28.9% |
20.3% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 16.1% sezon ort. 22.8% |
30.4% sezon ort. 29.3% | Üçlük payı | 56.5% sezon ort. 41.5% |
| Savunma | ||
122.6 sezon ort. 86.4 | 100 savunmada yenen sayı | 128.3 sezon ort. 101.4 |
66.1% sezon ort. 45.0% | Rakip eFG% | 53.8% sezon ort. 49.4% |
18.4% sezon ort. 20.0% | Zorlanan top kaybı | 5.5% sezon ort. 13.9% |
25.8% sezon ort. 22.8% | Rakip hücum ribaundu % | 38.6% sezon ort. 24.0% |
16.1% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 20.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams Galatasaray · 38 dk+14.0 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk+11.5 PIR
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 40 dk+6.2 PIR
- Gizem Yavuz Yar Çankaya Üniversitesi · 40 dk+5.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 40 dk−6.4 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 35 dk−2.9 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 10 dk−1.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 74.0 | 73.7 | 128.3 | 53.8% | 5.5% | 38.6% | 20.3% | 122.6 | 66.1% | 18.4% | 74.2% | 16.1% | +5.7 |
| Çankaya Üniversitesi | 73.4 | 73.7 | 122.6 | 66.1% | 18.4% | 25.8% | 16.1% | 128.3 | 53.8% | 5.5% | 61.4% | 20.3% | -5.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 38/79 (%48.1) | Saha İçi Şut | 33/62 (%53.2) |
| 29/55 (%52.7) | 2 Sayı | 17/27 (%63.0) |
| 9/24 (%37.5) | 3 Sayı | 16/35 (%45.7) |
| 10/16 (%62.5) | Serbest Atış | 8/10 (%80.0) |
| 40 | Ribaund | 35 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 25 | Asist | 28 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 1 |
| 5 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 13 |
| 116 | Verimlilik (PIR) | 113 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 03.11.2020Galatasaray 95-90 Çankaya Üniversitesi
- 21.02.2021Çankaya Üniversitesi 66-65 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

