KBSL · 10. Hafta · 2020-2021 · 28 Kasım 2020 00:00
Nesibe Aydın maçı 11 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Nesibe Aydın | 27 | 24 | 24 | 16 | 91 |
| Çankaya Üniversitesi | 20 | 22 | 19 | 19 | 80 |
| Nesibe Aydın | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.1 sezon ort. 74.8 | Tempo | 75.1 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
118.6 sezon ort. 100.6 | 100 hücumda sayı | 108.8 sezon ort. 106.8 |
54.1% sezon ort. 48.9% | eFG% | 47.8% sezon ort. 51.5% |
12.3% sezon ort. 15.1% | Top kaybı oranı | 13.4% sezon ort. 14.5% |
35.1% sezon ort. 27.3% | Hücum ribaundu % | 38.1% sezon ort. 28.5% |
17.8% sezon ort. 19.2% | Serbest atış oranı | 35.8% sezon ort. 22.2% |
30.1% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 35.8% sezon ort. 42.2% |
| Savunma | ||
108.8 sezon ort. 89.8 | 100 savunmada yenen sayı | 118.6 sezon ort. 101.7 |
47.8% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 54.1% sezon ort. 49.4% |
13.4% sezon ort. 20.1% | Zorlanan top kaybı | 12.3% sezon ort. 13.6% |
38.1% sezon ort. 27.5% | Rakip hücum ribaundu % | 35.1% sezon ort. 24.1% |
35.8% sezon ort. 23.1% | Rakip serbest atış oranı | 17.8% sezon ort. 20.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Nesibe Aydın · 34 dk+12.4 PIR
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 40 dk+6.6 PIR
- Zsofia Simon Nesibe Aydın · 12 dk+6.1 PIR
- Harika Gözde Eldaş Nesibe Aydın · 31 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sheylani Peddy Nesibe Aydın · 35 dk−12.5 PIR
- Özge Karataş Çankaya Üniversitesi · 27 dk−12.2 PIR
- Kardelen Gezgin Çankaya Üniversitesi · 9 dk−6.1 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 25 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Nesibe Aydın | 76.7 | 75.1 | 118.6 | 54.1% | 12.3% | 35.1% | 17.8% | 108.8 | 47.8% | 13.4% | 61.9% | 35.8% | +9.9 |
| Çankaya Üniversitesi | 73.6 | 75.1 | 108.8 | 47.8% | 13.4% | 38.1% | 35.8% | 118.6 | 54.1% | 12.3% | 64.9% | 17.8% | -9.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Nesibe Aydın | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 35/73 (%47.9) | Saha İçi Şut | 29/67 (%43.3) |
| 26/51 (%51.0) | 2 Sayı | 23/43 (%53.5) |
| 9/22 (%40.9) | 3 Sayı | 6/24 (%25.0) |
| 12/13 (%92.3) | Serbest Atış | 16/24 (%66.7) |
| 39 | Ribaund | 40 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 19 | Asist | 11 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 20 | Faul | 18 |
| 106 | Verimlilik (PIR) | 78 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 27.11.2020Nesibe Aydın 91-80 Çankaya Üniversitesi
- 02.03.2021Çankaya Üniversitesi 67-76 Nesibe Aydın
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

