WbInsight

KBSL · 11. Hafta · 2020-2021 · 9 Aralık 2020 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Galatasaray ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi karşısında 2 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi2828132695
Galatasaray2420262797
Dört Faktör
ÇBK Mersin Yenişehir BelediyesiKategoriGalatasaray
Tempo
84.1
sezon ort. 78.2
Tempo
84.1
sezon ort. 74.1
Hücum
112.8
sezon ort. 99.2
100 hücumda sayı
115.4
sezon ort. 105.4
55.1%
sezon ort. 49.4%
eFG%
60.1%
sezon ort. 49.9%
19.6%
sezon ort. 18.1%
Top kaybı oranı
17.4%
sezon ort. 14.5%
46.2%
sezon ort. 31.3%
Hücum ribaundu %
23.5%
sezon ort. 32.0%
43.5%
sezon ort. 21.6%
Serbest atış oranı
23.2%
sezon ort. 18.6%
37.7%
sezon ort. 37.8%
Üçlük payı
34.8%
sezon ort. 29.2%
Savunma
115.4
sezon ort. 95.5
100 savunmada yenen sayı
112.8
sezon ort. 86.6
60.1%
sezon ort. 47.7%
Rakip eFG%
55.1%
sezon ort. 45.2%
17.4%
sezon ort. 18.5%
Zorlanan top kaybı
19.6%
sezon ort. 19.9%
23.5%
sezon ort. 29.9%
Rakip hücum ribaundu %
46.2%
sezon ort. 22.2%
23.2%
sezon ort. 20.4%
Rakip serbest atış oranı
43.5%
sezon ort. 21.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.