KBSL · 10. Hafta · 2020-2021 · 25 Kasım 2020 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 22-8 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 22 | 27 | 17 | 19 | 85 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 8 | 20 | 18 | 15 | 61 |
| Galatasaray | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.7 sezon ort. 74.4 | Tempo | 75.7 sezon ort. 75.8 |
| Hücum | ||
112.6 sezon ort. 105.5 | 100 hücumda sayı | 80.3 sezon ort. 101.6 |
52.0% sezon ort. 50.1% | eFG% | 46.5% sezon ort. 51.1% |
8.1% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 23.8% sezon ort. 15.8% |
26.8% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 11.4% sezon ort. 24.6% |
10.5% sezon ort. 19.0% | Serbest atış oranı | 15.8% sezon ort. 18.0% |
31.6% sezon ort. 29.3% | Üçlük payı | 35.1% sezon ort. 37.4% |
| Savunma | ||
80.3 sezon ort. 87.6 | 100 savunmada yenen sayı | 112.6 sezon ort. 102.9 |
46.5% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 52.0% sezon ort. 48.0% |
23.8% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 8.1% sezon ort. 12.5% |
11.4% sezon ort. 23.2% | Rakip hücum ribaundu % | 26.8% sezon ort. 28.6% |
15.8% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 10.5% sezon ort. 20.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 27 dk+8.9 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 26 dk+8.3 PIR
- Zofia Hruscakova Galatasaray · 22 dk+7.7 PIR
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 23 dk+5.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- İdil Türk Hatay Büyükşehir Belediyespor · 34 dk−8.2 PIR
- Alexis Sade Prince Hatay Büyükşehir Belediyespor · 36 dk−4.4 PIR
- Mısra Albayrak Galatasaray · 20 dk−3.9 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 18 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Bilgiç 250. maçına çıktı
- Kübra İmren Sevindik 250 ribaund barajını geçti
- Alexis Sade Prince 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 75.5 | 75.7 | 112.6 | 52.0% | 8.1% | 26.8% | 10.5% | 80.3 | 46.5% | 23.8% | 88.6% | 15.8% | +32.2 |
| Hatay Büyükşehir Belediyespor | 76.0 | 75.7 | 80.3 | 46.5% | 23.8% | 11.4% | 15.8% | 112.6 | 52.0% | 8.1% | 73.2% | 10.5% | -32.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Hatay Büyükşehir Belediyespor |
|---|---|---|
| 34/76 (%44.7) | Saha İçi Şut | 23/57 (%40.4) |
| 23/52 (%44.2) | 2 Sayı | 16/37 (%43.2) |
| 11/24 (%45.8) | 3 Sayı | 7/20 (%35.0) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 42 | Ribaund | 34 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 4 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 29 | Asist | 14 |
| 15 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 19 |
| 16 | Faul | 7 |
| 122 | Verimlilik (PIR) | 60 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Galatasaray 9, Hatay Büyükşehir Belediyespor 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.11.2020Galatasaray 85-61 Hatay Büyükşehir Belediyespor
- 02.03.2021Hatay Büyükşehir Belediyespor 63-74 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

