KBSL · 15. Hafta · 2020-2021 · 3 Ocak 2021 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 21-12 kazanarak maçı erken kopardı. OGM Ormanspor ikinci yarıda 28-22 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 12 | 16 | 16 | 12 | 56 |
| Galatasaray | 21 | 24 | 8 | 14 | 67 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.8 sezon ort. 77.2 | Tempo | 75.8 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
73.8 sezon ort. 109.5 | 100 hücumda sayı | 88.5 sezon ort. 106.2 |
36.9% sezon ort. 53.6% | eFG% | 42.9% sezon ort. 50.4% |
19.6% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 15.9% sezon ort. 14.5% |
25.0% sezon ort. 29.2% | Hücum ribaundu % | 15.4% sezon ort. 32.3% |
16.9% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 18.7% |
26.2% sezon ort. 37.8% | Üçlük payı | 25.4% sezon ort. 29.4% |
| Savunma | ||
88.5 sezon ort. 95.7 | 100 savunmada yenen sayı | 73.8 sezon ort. 87.8 |
42.9% sezon ort. 47.0% | Rakip eFG% | 36.9% sezon ort. 45.8% |
15.9% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 19.6% sezon ort. 19.9% |
15.4% sezon ort. 25.9% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 22.8% |
20.6% sezon ort. 21.4% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 22.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 35 dk+14.5 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 39 dk+8.9 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 17 dk+2.8 PIR
- Mısra Albayrak Galatasaray · 9 dk+0.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 37 dk−18.8 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 27 dk−15.2 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 25 dk−14.7 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Galatasaray · 25 dk−13.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Sude Yılmaz 50. maçına çıktı
- Anete Steinberga 100 ribaund barajını geçti
- Angelica Danielle Robinson 500 ribaund barajını geçti
- Mercedes Briann Russell 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.8 | 75.8 | 73.8 | 36.9% | 19.6% | 25.0% | 16.9% | 88.5 | 42.9% | 15.9% | 84.6% | 20.6% | -14.6 |
| Galatasaray | 75.7 | 75.8 | 88.5 | 42.9% | 15.9% | 15.4% | 20.6% | 73.8 | 36.9% | 19.6% | 75.0% | 16.9% | +14.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 23/65 (%35.4) | Saha İçi Şut | 23/63 (%36.5) |
| 21/48 (%43.8) | 2 Sayı | 15/47 (%31.9) |
| 2/17 (%11.8) | 3 Sayı | 8/16 (%50.0) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 13/13 (%100.0) |
| 44 | Ribaund | 39 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 13 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 4 | Blok | 2 |
| 17 | Top Kaybı | 13 |
| 19 | Faul | 18 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, Galatasaray 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 06.10.2020Galatasaray 82-76 OGM Ormanspor
- 02.01.2021OGM Ormanspor 56-67 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

