KBSL · 14. Hafta · 2020-2021 · 30 Aralık 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 35-8 kazanarak maçı erken kopardı. Galatasaray ikinci yarıda 36-27 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 8 | 16 | 21 | 15 | 60 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 35 | 12 | 12 | 15 | 74 |
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 74.5 | Tempo | 70.9 sezon ort. 74.5 |
| Hücum | ||
83.8 sezon ort. 106.3 | 100 hücumda sayı | 105.3 sezon ort. 112.4 |
37.5% sezon ort. 50.5% | eFG% | 50.0% sezon ort. 53.8% |
11.3% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 19.0% sezon ort. 14.5% |
21.1% sezon ort. 32.1% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 31.8% |
23.4% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 19.0% sezon ort. 21.2% |
21.9% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 38.1% sezon ort. 36.7% |
| Savunma | ||
105.3 sezon ort. 86.9 | 100 savunmada yenen sayı | 83.8 sezon ort. 81.7 |
50.0% sezon ort. 45.4% | Rakip eFG% | 37.5% sezon ort. 43.1% |
19.0% sezon ort. 19.9% | Zorlanan top kaybı | 11.3% sezon ort. 21.2% |
36.8% sezon ort. 22.4% | Rakip hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 21.6% |
19.0% sezon ort. 22.3% | Rakip serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 34 dk+1.7 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 30 dk+1.0 PIR
- Satou Sabally Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+0.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams Galatasaray · 35 dk−14.3 PIR
- Anete Steinberga Galatasaray · 35 dk−12.9 PIR
- Kia Niema Vaughn Fenerbahçe Öznur Kablo · 18 dk−8.3 PIR
- Jasmine Loretta Thomas Fenerbahçe Öznur Kablo · 30 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 71.6 | 70.9 | 83.8 | 37.5% | 11.3% | 21.1% | 23.4% | 105.3 | 50.0% | 19.0% | 63.2% | 19.0% | -21.5 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 70.3 | 70.9 | 105.3 | 50.0% | 19.0% | 36.8% | 19.0% | 83.8 | 37.5% | 11.3% | 78.9% | 23.4% | +21.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 23/64 (%35.9) | Saha İçi Şut | 26/63 (%41.3) |
| 21/50 (%42.0) | 2 Sayı | 15/39 (%38.5) |
| 2/14 (%14.3) | 3 Sayı | 11/24 (%45.8) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 11/12 (%91.7) |
| 32 | Ribaund | 44 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 14 | Asist | 23 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 16 |
| 16 | Faul | 21 |
| 58 | Verimlilik (PIR) | 92 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 19 karşılaşmada Galatasaray 4, Fenerbahçe Öznur Kablo 15 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-5
- 03.10.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 64-61 Galatasaray
- 29.12.2020Galatasaray 60-74 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 05.05.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 73-66 Galatasaray
- 07.05.2021Fenerbahçe Öznur Kablo 70-57 Galatasaray
- 10.05.2021Galatasaray 56-71 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

