KBSL · 13. Hafta · 2020-2021 · 26 Aralık 2020 00:00
Maç normal süreyi 80-80 berabere tamamladı; İzmit Belediyespor uzatmada 11-9 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 19 | 21 | 29 | 11 | 11 | 91 |
| OGM Ormanspor | 21 | 20 | 17 | 22 | 9 | 89 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
87.8 sezon ort. 75.0 | Tempo | 87.8 sezon ort. 76.7 |
| Hücum | ||
103.5 sezon ort. 100.4 | 100 hücumda sayı | 101.6 sezon ort. 108.5 |
48.7% sezon ort. 48.3% | eFG% | 52.7% sezon ort. 53.0% |
15.7% sezon ort. 15.6% | Top kaybı oranı | 16.4% sezon ort. 15.1% |
31.1% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 24.4% sezon ort. 29.2% |
23.1% sezon ort. 18.3% | Serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 20.7% |
29.5% sezon ort. 38.3% | Üçlük payı | 30.7% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
101.6 sezon ort. 102.4 | 100 savunmada yenen sayı | 103.5 sezon ort. 95.1 |
52.7% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 48.7% sezon ort. 46.8% |
16.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 15.7% sezon ort. 16.4% |
24.4% sezon ort. 27.1% | Rakip hücum ribaundu % | 31.1% sezon ort. 25.2% |
20.0% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 23.1% sezon ort. 21.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 40 dk+14.9 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 38 dk+14.5 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 42 dk+8.1 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 16 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 38 dk−12.5 PIR
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 33 dk−7.4 PIR
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 19 dk−7.3 PIR
- Sinem Ataş OGM Ormanspor · 9 dk−6.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 87.9 | 87.8 | 103.5 | 48.7% | 15.7% | 31.1% | 23.1% | 101.6 | 52.7% | 16.4% | 75.6% | 20.0% | +1.9 |
| OGM Ormanspor | 87.6 | 87.8 | 101.6 | 52.7% | 16.4% | 24.4% | 20.0% | 103.5 | 48.7% | 15.7% | 68.9% | 23.1% | -1.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 34/78 (%43.6) | Saha İçi Şut | 35/75 (%46.7) |
| 26/55 (%47.3) | 2 Sayı | 26/52 (%50.0) |
| 8/23 (%34.8) | 3 Sayı | 9/23 (%39.1) |
| 15/18 (%83.3) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 45 | Ribaund | 41 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 23 | Asist | 27 |
| 7 | Top Çalma | 11 |
| 2 | Blok | 0 |
| 16 | Top Kaybı | 16 |
| 21 | Faul | 19 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 104 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada İzmit Belediyespor 1, OGM Ormanspor 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 25.12.2020İzmit Belediyespor 91-89 OGM Ormanspor
- 23.03.2021OGM Ormanspor 107-68 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

