KBSL · 9. Hafta · 2020-2021 · 21 Kasım 2020 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 37-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 23 | 13 | 13 | 13 | 62 |
| OGM Ormanspor | 28 | 37 | 28 | 24 | 117 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
87.9 sezon ort. 79.2 | Tempo | 87.9 sezon ort. 76.7 |
| Hücum | ||
72.1 sezon ort. 67.2 | 100 hücumda sayı | 130.2 sezon ort. 107.3 |
46.7% sezon ort. 35.4% | eFG% | 69.9% sezon ort. 52.3% |
30.4% sezon ort. 22.6% | Top kaybı oranı | 13.6% sezon ort. 15.3% |
17.6% sezon ort. 19.3% | Hücum ribaundu % | 20.7% sezon ort. 29.2% |
15.0% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 14.1% sezon ort. 20.9% |
25.0% sezon ort. 40.1% | Üçlük payı | 25.6% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
130.2 sezon ort. 128.2 | 100 savunmada yenen sayı | 72.1 sezon ort. 96.5 |
69.9% sezon ort. 58.4% | Rakip eFG% | 46.7% sezon ort. 46.9% |
13.6% sezon ort. 11.2% | Zorlanan top kaybı | 30.4% sezon ort. 15.8% |
20.7% sezon ort. 39.5% | Rakip hücum ribaundu % | 17.6% sezon ort. 25.7% |
14.1% sezon ort. 19.4% | Rakip serbest atış oranı | 15.0% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 26 dk+21.4 PIR
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 33 dk+20.0 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 25 dk+18.6 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 27 dk+15.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zeynep Sina Konuksever Samsun Canik Belediye · 8 dk−4.0 PIR
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 36 dk−2.7 PIR
- Zeynep Sude Kara Samsun Canik Belediye · 13 dk−2.2 PIR
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 26 dk−1.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Avcı Yılmaz 50 top çalma barajını geçti
- Brittney Chrisanti Sykes 500 sayı barajını geçti
- Brittney Chrisanti Sykes 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 86.0 | 87.9 | 72.1 | 46.7% | 30.4% | 17.6% | 15.0% | 130.2 | 69.9% | 13.6% | 79.3% | 14.1% | -58.1 |
| OGM Ormanspor | 89.8 | 87.9 | 130.2 | 69.9% | 13.6% | 20.7% | 14.1% | 72.1 | 46.7% | 30.4% | 82.4% | 15.0% | +58.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 26/60 (%43.3) | Saha İçi Şut | 50/78 (%64.1) |
| 22/45 (%48.9) | 2 Sayı | 41/58 (%70.7) |
| 4/15 (%26.7) | 3 Sayı | 9/20 (%45.0) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 29 | Ribaund | 34 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 18 | Asist | 35 |
| 5 | Top Çalma | 21 |
| 1 | Blok | 4 |
| 28 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 10 |
| 49 | Verimlilik (PIR) | 164 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 1, OGM Ormanspor 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.11.2020Samsun Canik Belediye 62-117 OGM Ormanspor
- 26.02.2021OGM Ormanspor 120-65 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

