KBSL · 8. Hafta · 2020-2021 · 4 Kasım 2020 00:00
Maç normal süreyi 75-75 berabere tamamladı; OGM Ormanspor uzatmada 17-2 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 22 | 14 | 23 | 16 | 17 | 92 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 24 | 21 | 13 | 17 | 2 | 77 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.8 sezon ort. 76.9 | Tempo | 82.8 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
108.6 sezon ort. 108.2 | 100 hücumda sayı | 95.2 sezon ort. 100.7 |
50.7% sezon ort. 53.1% | eFG% | 41.9% sezon ort. 49.1% |
11.9% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 19.6% sezon ort. 15.8% |
20.5% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 25.1% |
30.6% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 43.5% sezon ort. 26.7% |
29.2% sezon ort. 37.7% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 34.9% |
| Savunma | ||
95.2 sezon ort. 95.5 | 100 savunmada yenen sayı | 108.6 sezon ort. 104.6 |
41.9% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 51.8% |
19.6% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 11.9% sezon ort. 16.6% |
28.9% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 27.9% |
43.5% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 30.6% sezon ort. 27.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes OGM Ormanspor · 33 dk+9.4 PIR
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 33 dk+8.1 PIR
- Ariel Asante Atkins Birevim Elazığ İl Özel İdare · 21 dk+2.9 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 14 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 32 dk−13.2 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 13 dk−5.0 PIR
- Nihan Demirkol Tolğay Birevim Elazığ İl Özel İdare · 29 dk−4.7 PIR
- Naile Çırak Birevim Elazığ İl Özel İdare · 11 dk−4.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Emma Jean Cannon 100 sayı barajını geçti
- Alena Hanusova 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 84.7 | 82.8 | 108.6 | 50.7% | 11.9% | 20.5% | 30.6% | 95.2 | 41.9% | 19.6% | 71.1% | 43.5% | +13.4 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 80.9 | 82.8 | 95.2 | 41.9% | 19.6% | 28.9% | 43.5% | 108.6 | 50.7% | 11.9% | 79.5% | 30.6% | -13.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 33/72 (%45.8) | Saha İçi Şut | 24/62 (%38.7) |
| 26/51 (%51.0) | 2 Sayı | 20/46 (%43.5) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 4/16 (%25.0) |
| 19/22 (%86.4) | Serbest Atış | 25/27 (%92.6) |
| 35 | Ribaund | 42 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 19 | Asist | 19 |
| 11 | Top Çalma | 3 |
| 3 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 18 |
| 20 | Faul | 22 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 77 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 03.11.2020OGM Ormanspor 92-77 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 20.02.2021Birevim Elazığ İl Özel İdare 62-79 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

