WbInsight

KBSL · 12. Hafta · 2020-2021 · 12 Aralık 2020 00:00

88 - 68

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

OGM Ormanspor 2. çeyreği 27-11 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor2027192288
Çankaya Üniversitesi2411122168
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriÇankaya Üniversitesi
Tempo
76.5
sezon ort. 77.1
Tempo
76.5
sezon ort. 74.5
Hücum
114.9
sezon ort. 108.0
100 hücumda sayı
88.9
sezon ort. 107.5
51.3%
sezon ort. 53.1%
eFG%
45.2%
sezon ort. 51.5%
8.8%
sezon ort. 15.4%
Top kaybı oranı
17.8%
sezon ort. 14.4%
31.8%
sezon ort. 28.9%
Hücum ribaundu %
21.1%
sezon ort. 29.1%
19.7%
sezon ort. 20.7%
Serbest atış oranı
27.4%
sezon ort. 22.5%
42.1%
sezon ort. 37.2%
Üçlük payı
33.9%
sezon ort. 42.2%
Savunma
88.9
sezon ort. 95.7
100 savunmada yenen sayı
114.9
sezon ort. 101.8
45.2%
sezon ort. 47.0%
Rakip eFG%
51.3%
sezon ort. 49.5%
17.8%
sezon ort. 16.3%
Zorlanan top kaybı
8.8%
sezon ort. 13.7%
21.1%
sezon ort. 25.6%
Rakip hücum ribaundu %
31.8%
sezon ort. 24.2%
27.4%
sezon ort. 21.2%
Rakip serbest atış oranı
19.7%
sezon ort. 20.1%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.