KBSL · 20. Hafta · 2019-2020 · 29 Şubat 2020 00:00
Çankaya Üniversitesi 3. çeyreği 26-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 12 | 22 | 16 | 13 | 63 |
| Çankaya Üniversitesi | 21 | 20 | 26 | 16 | 83 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.0 sezon ort. 74.8 | Tempo | 72.0 sezon ort. 69.6 |
| Hücum | ||
86.9 sezon ort. 108.1 | 100 hücumda sayı | 115.9 sezon ort. 103.2 |
40.8% sezon ort. 49.8% | eFG% | 50.7% sezon ort. 50.5% |
11.8% sezon ort. 12.7% | Top kaybı oranı | 7.3% sezon ort. 16.5% |
10.3% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 26.8% sezon ort. 28.8% |
28.3% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 23.5% |
48.3% sezon ort. 36.9% | Üçlük payı | 35.7% sezon ort. 43.3% |
| Savunma | ||
115.9 sezon ort. 99.6 | 100 savunmada yenen sayı | 86.9 sezon ort. 96.6 |
50.7% sezon ort. 48.8% | Rakip eFG% | 40.8% sezon ort. 44.5% |
7.3% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 11.8% sezon ort. 11.9% |
26.8% sezon ort. 23.2% | Rakip hücum ribaundu % | 10.3% sezon ort. 26.3% |
21.4% sezon ort. 16.3% | Rakip serbest atış oranı | 28.3% sezon ort. 21.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aija Jurjane Çankaya Üniversitesi · 32 dk+21.4 PIR
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 36 dk+10.0 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 26 dk+6.9 PIR
- Derin Yaya Çankaya Üniversitesi · 36 dk+4.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 34 dk−12.6 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 18 dk−9.6 PIR
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 30 dk−8.6 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 33 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 72.5 | 72.0 | 86.9 | 40.8% | 11.8% | 10.3% | 28.3% | 115.9 | 50.7% | 7.3% | 73.2% | 21.4% | -29.0 |
| Çankaya Üniversitesi | 71.6 | 72.0 | 115.9 | 50.7% | 7.3% | 26.8% | 21.4% | 86.9 | 40.8% | 11.8% | 89.7% | 28.3% | +29.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 21/60 (%35.0) | Saha İçi Şut | 31/70 (%44.3) |
| 14/31 (%45.2) | 2 Sayı | 22/45 (%48.9) |
| 7/29 (%24.1) | 3 Sayı | 9/25 (%36.0) |
| 14/17 (%82.4) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 34 | Ribaund | 46 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 16 | Asist | 24 |
| 2 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 2 |
| 9 | Top Kaybı | 6 |
| 17 | Faul | 14 |
| 58 | Verimlilik (PIR) | 113 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 30.11.2019Çankaya Üniversitesi 76-82 OGM Ormanspor
- 28.02.2020OGM Ormanspor 63-83 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

