WbInsight

KBSL · 19. Hafta · 2019-2020 · 22 Şubat 2020 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

71 - 73

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. Çankaya Üniversitesi karşısında 2 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi1916162071
Hatay BŞB.1820152073
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriHatay BŞB.
Tempo
62.3
sezon ort. 70.1
Tempo
62.3
sezon ort. 71.3
Hücum
112.4
sezon ort. 103.5
100 hücumda sayı
118.9
sezon ort. 101.2
50.0%
sezon ort. 50.6%
eFG%
57.8%
sezon ort. 47.8%
13.1%
sezon ort. 16.2%
Top kaybı oranı
13.8%
sezon ort. 13.0%
40.6%
sezon ort. 28.1%
Hücum ribaundu %
36.7%
sezon ort. 27.4%
23.3%
sezon ort. 23.3%
Serbest atış oranı
17.2%
sezon ort. 20.8%
33.3%
sezon ort. 43.3%
Üçlük payı
41.4%
sezon ort. 39.4%
Savunma
118.9
sezon ort. 95.0
100 savunmada yenen sayı
112.4
sezon ort. 105.6
57.8%
sezon ort. 43.6%
Rakip eFG%
50.0%
sezon ort. 49.6%
13.8%
sezon ort. 11.8%
Zorlanan top kaybı
13.1%
sezon ort. 13.9%
36.7%
sezon ort. 25.0%
Rakip hücum ribaundu %
40.6%
sezon ort. 29.6%
17.2%
sezon ort. 21.7%
Rakip serbest atış oranı
23.3%
sezon ort. 21.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.