KBSL · 19. Hafta · 2019-2020 · 22 Şubat 2020 00:00
Bellona Kayseri Basketbol 4. çeyreği 31-17 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona Kayseri Basketbol | 23 | 18 | 19 | 31 | 91 |
| OGM Ormanspor | 12 | 16 | 24 | 17 | 69 |
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.2 sezon ort. 74.7 | Tempo | 78.2 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
114.8 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 89.4 sezon ort. 108.0 |
53.4% sezon ort. 45.5% | eFG% | 43.5% sezon ort. 49.7% |
14.1% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 5.9% sezon ort. 13.1% |
36.1% sezon ort. 27.8% | Hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 30.8% |
16.2% sezon ort. 31.9% | Serbest atış oranı | 6.5% sezon ort. 24.8% |
25.7% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 48.1% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
89.4 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 114.8 sezon ort. 99.6 |
43.5% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 53.4% sezon ort. 48.6% |
5.9% sezon ort. 14.4% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 13.5% |
14.6% sezon ort. 27.2% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 22.8% |
6.5% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 16.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Beren Burke Bellona Kayseri Basketbol · 39 dk+22.3 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 28 dk+6.3 PIR
- Luca Ivankovic Bellona Kayseri Basketbol · 34 dk+5.0 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Bellona Kayseri Basketbol · 33 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 34 dk−15.8 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 38 dk−1.1 PIR
- Kaela Dawn Davis Bellona Kayseri Basketbol · 33 dk−0.8 PIR
- Naile Çırak OGM Ormanspor · 19 dk−0.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona Kayseri Basketbol | 79.3 | 78.2 | 114.8 | 53.4% | 14.1% | 36.1% | 16.2% | 89.4 | 43.5% | 5.9% | 85.4% | 6.5% | +25.4 |
| OGM Ormanspor | 77.2 | 78.2 | 89.4 | 43.5% | 5.9% | 14.6% | 6.5% | 114.8 | 53.4% | 14.1% | 63.9% | 16.2% | -25.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 37/74 (%50.0) | Saha İçi Şut | 28/77 (%36.4) |
| 32/55 (%58.2) | 2 Sayı | 17/40 (%42.5) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 11/37 (%29.7) |
| 12/12 (%100.0) | Serbest Atış | 2/5 (%40.0) |
| 54 | Ribaund | 30 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 41 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 24 | Asist | 21 |
| 2 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 5 |
| 10 | Faul | 13 |
| 122 | Verimlilik (PIR) | 66 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Bellona Kayseri Basketbol 1, OGM Ormanspor 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.11.2019OGM Ormanspor 58-55 Bellona Kayseri Basketbol
- 21.02.2020Bellona Kayseri Basketbol 91-69 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

