KBSL · 11. Hafta · 2020-2021 · 6 Aralık 2020 00:00
OGM Ormanspor maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş HDI Sigorta | 19 | 17 | 19 | 18 | 73 |
| OGM Ormanspor | 19 | 20 | 20 | 22 | 81 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
85.4 sezon ort. 78.3 | Tempo | 85.4 sezon ort. 76.8 |
| Hücum | ||
83.8 sezon ort. 97.4 | 100 hücumda sayı | 96.9 sezon ort. 108.7 |
38.2% sezon ort. 48.5% | eFG% | 52.5% sezon ort. 53.0% |
10.8% sezon ort. 18.4% | Top kaybı oranı | 22.1% sezon ort. 14.9% |
27.8% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 20.6% sezon ort. 29.3% |
16.5% sezon ort. 22.1% | Serbest atış oranı | 40.0% sezon ort. 20.0% |
29.4% sezon ort. 28.5% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
96.9 sezon ort. 99.7 | 100 savunmada yenen sayı | 83.8 sezon ort. 96.0 |
52.5% sezon ort. 48.3% | Rakip eFG% | 38.2% sezon ort. 47.3% |
22.1% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 10.8% sezon ort. 16.6% |
20.6% sezon ort. 28.6% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 25.4% |
40.0% sezon ort. 24.2% | Rakip serbest atış oranı | 16.5% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 31 dk+9.8 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 21 dk+2.8 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 26 dk+1.3 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 29 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams OGM Ormanspor · 23 dk−12.4 PIR
- Crystal Erin Bradford Beşiktaş HDI Sigorta · 38 dk−12.2 PIR
- İrem Tutar Beşiktaş HDI Sigorta · 35 dk−8.0 PIR
- Angela Salvadores Alvarez Beşiktaş HDI Sigorta · 35 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş HDI Sigorta | 87.2 | 85.4 | 83.8 | 38.2% | 10.8% | 27.8% | 16.5% | 96.9 | 52.5% | 22.1% | 79.4% | 40.0% | -13.2 |
| OGM Ormanspor | 83.6 | 85.4 | 96.9 | 52.5% | 22.1% | 20.6% | 40.0% | 83.8 | 38.2% | 10.8% | 72.2% | 16.5% | +13.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş HDI Sigorta | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 31/85 (%36.5) | Saha İçi Şut | 28/60 (%46.7) |
| 28/60 (%46.7) | 2 Sayı | 21/42 (%50.0) |
| 3/25 (%12.0) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 18/24 (%75.0) |
| 42 | Ribaund | 46 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 39 |
| 15 | Asist | 19 |
| 9 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 5 |
| 11 | Top Kaybı | 20 |
| 21 | Faul | 21 |
| 66 | Verimlilik (PIR) | 91 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Beşiktaş HDI Sigorta 3, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.12.2020Beşiktaş HDI Sigorta 73-81 OGM Ormanspor
- 05.03.2021OGM Ormanspor 94-90 Beşiktaş HDI Sigorta
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

