KBSL · 10. Hafta · 2020-2021 · 28 Kasım 2020 00:00
Botaş 1. çeyreği 20-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 9 | 15 | 18 | 18 | 60 |
| Botaş | 20 | 20 | 9 | 15 | 64 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 77.4 | Tempo | 69.2 sezon ort. 71.9 |
| Hücum | ||
86.6 sezon ort. 108.9 | 100 hücumda sayı | 92.5 sezon ort. 94.4 |
35.1% sezon ort. 53.7% | eFG% | 48.4% sezon ort. 47.5% |
14.1% sezon ort. 15.2% | Top kaybı oranı | 18.7% sezon ort. 17.3% |
46.9% sezon ort. 28.1% | Hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 27.8% |
16.2% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 7.9% sezon ort. 19.2% |
32.4% sezon ort. 37.6% | Üçlük payı | 34.9% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
92.5 sezon ort. 95.6 | 100 savunmada yenen sayı | 86.6 sezon ort. 93.2 |
48.4% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 35.1% sezon ort. 45.4% |
18.7% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 17.0% |
30.6% sezon ort. 25.3% | Rakip hücum ribaundu % | 46.9% sezon ort. 28.6% |
7.9% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Marina Bas Botaş · 19 dk+3.1 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 27 dk+1.7 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 10 dk+1.4 PIR
- Elizabeth Williams Botaş · 35 dk+1.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ashley Janeen Walker OGM Ormanspor · 30 dk−13.5 PIR
- Alperi Onar OGM Ormanspor · 22 dk−12.7 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 40 dk−7.4 PIR
- Tilbe Şenyürek Botaş · 26 dk−7.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Işıl Alben 2.000 sayı barajını geçti
- Angelica Danielle Robinson 50. maçına çıktı
- Brittney Chrisanti Sykes 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 69.3 | 69.2 | 86.6 | 35.1% | 14.1% | 46.9% | 16.2% | 92.5 | 48.4% | 18.7% | 69.4% | 7.9% | -5.9 |
| Botaş | 69.2 | 69.2 | 92.5 | 48.4% | 18.7% | 30.6% | 7.9% | 86.6 | 35.1% | 14.1% | 53.1% | 16.2% | +5.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 23/74 (%31.1) | Saha İçi Şut | 27/63 (%42.9) |
| 17/50 (%34.0) | 2 Sayı | 20/41 (%48.8) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 3/5 (%60.0) |
| 48 | Ribaund | 37 |
| 23 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 11 | Asist | 14 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 13 | Faul | 19 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 74 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 6 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, Botaş 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 27.11.2020OGM Ormanspor 60-64 Botaş
- 02.03.2021Botaş 68-66 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

